وانت بار تلفنی

در شهرهایی چون : تهران و کرج نرخ درخواست وانت بار با کارگر به روش‌های سنتی با مشکلات زیادی همراه است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها عدم امکان یافتن یک مرکز معتبر برای حمل بار و اثایه با وانت بار است.

وانت بار

وانت بار: از قدیم و وسیله برای جابجایی بارهای کوچک مانند :

 میز و صندلی، یخچال و خریدهای روزانه مغازه‌های مختلف بوده است؛ اما عدم نظارت بر کار واحدهای آزاد باعث شده تا نرخ‌های مختلفی برای کرایه آن پیشنهاد شود.

نرخ کرایه وانت بار اینترنتی مانند هر اتوبار دیگری تابع یک سری عوامل است.

 فاصله مبدأ و مقصد، مسیر دسترسی از مبدأ به مقصد و ترافیک این مسیر، ساعت موردنظر برای حمل بار و نوع و حجم بار از مهم‌ترین عواملی هستند که هزینه درخواست وانت بار را تعریف می‌کنند.

 اگر اطلاعات درستی نداشته باشید، معمولاً مجبور به پرداخت هزینه‌ی بیشتر و مبالغ اضافی خواهید بود.

وانت بار ارزان

احتمال اینکه هرکدام از ما در طول ماه یا سال نیازمند کرایه وانت بار شویم بسیار زیاد است که مناسب ‌ترین وسیله حمل ‌ونقل درون‌ شهری برای جابجایی وسایل سبک خانه یا خریدهای روزانه مغازه‌ دارهاست . حالا اگر شما نیازمند کرایه وانت حمل بار باشید ، ترجیح می ‌دهید برای باربری ارزان به سراغ شماره‌های ناشناس نوشته‌ شده بر روی درو دیوار شهر بروید یا یک شرکت  معتبر و حرفه‌ای را انتخاب کنید.

حمل بار با وانت

اگر به دنبال وانت بار تهران، وانت بار ارزان، وانت با کارگر، وانت اسباب کشی، وانت ارزان قیمت و اجاره وانت بار هستید ، خدمات ارزان بارو  وانت بار ارزان را سرویس دهی می کند. نرخ کرایه باربری وانت تهران آمده است.

 اگر ساکن غرب تهران هستید و به ارزان بار غرب نیاز دارید قبلاً در مورد وانت بار تهران مطلب نوشتیم. برای وانت بار ارزان به شهرستان ، حمل بار ارزان به شهرستان، حمل بار با وانت با شماره های زیر تماس بگیرید:

وانت بار تهران
وانت بار تهران

تلفن وانت بار اینترنتی ارزان

09125475471

09109918198

وانت بار ارزان تهران به شهرستان

قابل توجه هست که خدمات زیر توسط  وانت بار تهران ارائه می‌شود. توضیح اینکه چون ما از نیسان برگشتی استفاده می‌کنیم، هزینه وانت پیکان و وانت بار بین شهری فرقی نمی ‌کند.

 چون برای وانت پیکان بین شهری، بیمه بین شهری صادر نمی‌شود. ما ارائه نمی‌کنیم. سرویس وانت برای جابجایی در حد یک کوچه نداریم. برای وانت بار داخل شهری فوری لطفاً 2 ساعت قبل‌تر هماهنگ کنید.

 وانت از نوع روباز و کفی (پیکان و نیسان) داریم ولی وانت از نوع مسقف نداریم.

وانت بار اینترنتی

برای سفارش وانت در تهران به طور کلی 3 روش وجود دارد.

 یکی استفاده از وانت گذری یا وانت بارهای که سر خیابان یا میدان نگه می‌دارند، دیگری استفاده از شرکت های وانت تلفنی در تهران که معمولاً دفتر و دستک فیزیکی دارند و روش آخر استفاده از وانت‌های بار اینترنتی مثل وانت اسنپ، وانت الوپیک و وانت ماکسیم است.

برای سفارش وانت بار با کارگر و درخواست وانت با کارگر یا سرویس وانت بار و وانت باربری و وانت اثاث کشی لطفا با شماره 09125475471 تماس بگیرند. همچنین در صورتی که در شهرهای استان تهران و البرز هستید برای سفارش موارد زیر میتوانید با ما تماس بگیرید.

وانت بار ارزان قیمت

کرایه وانت بار داخل شهر تهران بسته به مسیر بین 300 تا 500 هزارتومان است. براساس آماری که ما درتمام سامانه های وانت بار ارزان در گوگل با عبارتی مثل  نیسان بار ارزان و بار ارزان و اتوبار ارزان بار و  باربری ارزان بار و و وانت بار ارزان در تهران یا وانت بار تهران ارزان و وانت تلفنی ارزان در تهران جستجو می‌کنند.

خدمات وانت بار در تهران

وانت بار ارزان
وانت بار ارزان

دقت داشته باشید که برای حمل بار ارزان به شهرستان بهترین وسیله وانت پیکان است است و استفاده از وانت پیکان توصیه می شود.

اگر وزن بارتان از 700 کیلو بیشتر است می توانید از نیسان استفاده کنید چون رانندگان نیسان مهارت بیشتری برای رانندگی در جاده‌های بین شهری دارند و لوازم و تجهیزات بسته بندی بار مثل پتو و در کنار دارند که خودروهای پیکان معمولاً فاقد این تجهیزات هستند. همچنین خدمات نیسان با کارگر ارائه می‌کند.

ظرفیت وانت پیکان حدود 750 کیلو ولی نیسان ظرفیت حمل تا 2.5 تن را دارد و نکته مهم این است که نرخ کرایه  نیسان بار و وانت بار پیکان در مسیرهای بین شهری فرق می کند و هزینه نیسان بیشتر است .

حمل بار با وانت بار ارزان

به علت تغییرات قیمت برای دریافت لیست کامل به صفحه‌ی کرایه وانت بار برای شهرستان مراجعه کنید.  علت این ارزانی این است که ما از نیسان های برگشتی استفاده می‌کنیم .

این‌ها خودروهایی هستند که از شهرستان به تهران بار آورده ولی قصد ندارند خالی برگردند به همین خاطر راننده راضی می‌شود که با حتی با یک سوم قیمت بار و اثاثیه مورد نظر را به شهرستان انتقال دهد.

در ادامه قیمت وانت بار برای شهرستان در چند باربری دیگر ذکر شده است. (سال 99) فقط به این نکته توجه کنید که ذکر نام این باربری‌ها نشانه تایید ما نیست.

لطفاً قبل از سپردن بار از باربری مطمئن شوید. آدرس دفتر و تصویر مجوز را از آن‌ها بخواهید. برای جزئیات بیشتر به صفحه کرایه باربری تیک بار و کرایه باربری تمام کار مراجعه کنید.

وانت بار اینترنتی
وانت بار اینترنتی

نرخ کرایه وانت بار تهران

قیمت وانت بار برای شهرستان مشهد: باربری تیک بار (1800 هزارتومان) و باربری تمام کار (900 تا دو میلیون تومان)

قیمت وانت بار برای شهرستان اصفهان: باربری تیک بار (990 هزارتومان) و باربری تمام کار (990 تا 950 هزارتومان)

قیمت وانت بار برای شهرستان شیراز: باربری تیک بار (2200 هزارتومان) و باربری تمام کار (980 الی 850 هزارتومان)

قیمت وانت بار برای شهرستان تبریز: باربری تیک بار (1300 هزارتومان) و باربری تمام کار (1400 تا 1200 هزارتومان)

قیمت وانت برای شهرستان قم: باربری تیک بار (880 هزارتومان) و باربری تمام کار (790 الی 888هزارتومان)

وانت بار ارزان تهران به شهرستان

اسنپ بار (وانت اسنپ)

اگر قصد جابجایی بار در داخل شهر تهران را دارید هم اکنون ارزان ترین وانت بار در تهران شرکت اسنپ است. اگر وسایل‌ شما به اندازه یک وانت پیکان یا نیسان می‌شود می‌توانید از اسنپ استفاده کنید.

 شما می‌توانید با نصب نرم افزار اسنپ و وارد کردن مقصد و مبداً، نرخ باربری را مشاهده فرمایید. آموزش گرفتن وانت از اسنپ در کنار اثاث کشی اسنپ را در این این ویدیو مشاهده کنید.

توجه کنید که اسنپ مجوز حمل بار بین شهری ندارد به همین خاطر برای اسنپ بار بین شهری یا وانت بین شهری آنلاین باید از اپلیکیشن های باربری بین شهری استفاده کنید.

شرکت باربری وانت

وانت بار از مناسب ترین وسیله ها برای حمل بار بین شهری محسوب می شود . در نتیجه نرخ کرایه وانت بار و محاسبه هزینه ارسال بار توسط وانت نیسان از موارد مهمی است که در زمان جابه جایی ها و ارسال بار ، مورد توجه قرار می گیرد .

 در هر بار اسباب کشی یا ارسال هر نوع بار به شهرستان ، درخواست ارسال بار با وانت به شهرستان و اطلاع از کرایه وانت بار ، جزو خدماتی است که همیشه به آن احتیاج پیدا خواهید کرد .

انواع بار از جمله حمل لوازم و اثاثیه منزل مانند کمد ، مبل ، تخت ، حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل پیانو ، حمل لوازم اداری ، گاو صندوق و … را می توان توسط وانت پیکان بار انجام داد .

نرخ کرایه وانت بار شهرستان نسبت به نرخ کرایه کامیون باربری در خدمات باربری ، کمتر است .

به همین علت شرکت حمل و بار با مشاوره رایگان کارشناسان خود ، شما را در انتخاب بهترین نوع خودروی باربری برای ارسال بار به شهرستان ، یاری می رساند تا در هزینه و وقت شما عزیزان صرفه جویی شود .

امروزه به دلیل شرایط زندگی مدرن شهری ، صرفه جویی در زمان ، جزو لاینفک زندگی ما شده است .

وانت بارهای آنلاین و درخواست سفارش های اینترنتی در حمل بار با وانت به شهرستان در زمینه باربری و خدمات حمل بار ، یکی از این راه کارهاست .

شرکت حمل و بار با امکان ثبت درخواست سفارش آنلاین ، ثبت سفارش و ارسال بار را برای شما عزیزان ، آسان کرده است .

وانت بار الو پیک
وانت بار الو پیک

وانت الوپیک

گزینه دیگر برای استفاده از اپلیکیشن الوپیک است. احتمالاً کمی گرانتر است. البته این نکته را در نظر داشته باشید اگر به دنبال وانت بار با کارگر هستید متاسفانه الوپیک کارگر برای شما ارسال نمی‌کند و خود شما باید کارگر برای تخلیه و بارگیری اسباب خود پیدا کنید. وانت بار ارزان برای شما وانت بار با کارگر ارسال می‌کند.

وانت بار ماکسیم
وانت بار ماکسیم

وانت ماکسیم

ماکسیم یکی دیگر از شرکت های اینترنتی فعال در شهر تهران هست که در سال 98 خدمات حمل بار را به سامانه خود اضافه کرده است. برای درخواست وانت بار ارزان با ماکسیم کافی است که اپلیکشین ماکسیم را از گوگل پلی با کافه بازار دانلود کرده و درخواست وانت بار بدهید.

وانت بار بارسان
وانت بار بارسان

وانت بار بارسان

یکی دیگر از وانت بارهای ارزان تهران شرکت وانت بار بارسان یا وانت بار بارسان است. این شرکت که با همکاری شهرداری تهران تاسیس شده است دارای انواع وانت پیکان و مزدا و نیسان در سراسر تهران است.

 مزیت این وانت بار این است که شما براحتی می‌توانید قیمت وانت بار را در سایت بارسان چک کنید و دوم اینکه برای حومه تهران هم سرویس وانت بار فعال است. در زیر کرایه حمل بار با وانت از جنت آباد شمالی به سهروردی جنوبی تهران آمده است.

درباره وانت بار

سوالات خود در خصوص حمل بار با وانت و وانت برای اسباب کشی را در صفحه پرسش و پاسخ سایت مطرح کنید تا وانت باردر اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

وانت بار چادر دار

وانت بار پایتخت ؛ شما مشتری محترم چنانچه قصد ارسال کالا اساس منزل و یا شرکت خود را دارید میتوانید با شمارهای درج شده در وب سایت ما فقط با یک تماس خودرو مورد نظر خود از قبیل وانت نیسان وانت آریسان وانت پیکان جهت حمل بار به کلیه شهرستان های ایران جلوی درب منزل خود داشته باشید

حمل اثاثیه با وانت بار

از موارد تاثیر گذار دیگری که می توان نام برد ، زمان ارسال سفارش است .

 مثلا در زمان های پر ترافیک و شلوغی جاده ها ، مانند ایام تعطیل و روزهای پایان هفته و ایام پایانی سال ، و ساعت هایی از روز که نیاز به ورود به منطقه طرح ترافیک را دارد ( به دلیل تهیه مجوز طرح ترافیک ) ، هزینه ی باربری نیسان نسبت به روزهای معمولی افزایش دارد.

نکات نرخ کرایه وانت بار

از موارد تاثیر گذار دیگری که می توان نام برد ، زمان ارسال سفارش است.

مثلا در زمان های پر ترافیک و شلوغی جاده ها ، مانند ایام تعطیل و روزهای پایان هفته و ایام پایانی سال ، و ساعت هایی از روز که نیاز به ورود به منطقه طرح ترافیک را دارد ( به دلیل تهیه مجوز طرح ترافیک ) ، هزینه ی باربری نیسان نسبت به روزهای معمولی افزایش دارد.

دفتر وانت بار تهران برای استعلام نرخ کرایه 1401

  برای حمل معمولا به تعدادی کارگر نیاز است . در هنگام ثبت سفارش می‌ توانید از شرکت بخواهید تا تعدادی کارگر نیز به همراه وانت بار به محل بارگیری و یا تخلیه بار اعزام شوند . هزینه دستمزد کارگر معمولا به‌ صورت نفری .

 این دستمزد در حمل بار برای دو یا سه ساعت اول یک مبلغ مشخص است و بعد از آن به ازای هر یک ساعت ، هزینه‌ جداگانه‌ ای دریافت می‌ گردد .

عوامل موثر در تعیین نرخ کرایه وانت بار بین شهری

تعداد کارگر باربری بر هزینه وانت بار تاثیر دارد . یکی دیگر از عواملی که بر قیمت وانت بار به شهرستان تاثیر گذار است ، میزان دستمزد کارگر حمل بار در مبدا و مقصد است .

نرخ حمل بار با وانت بار تهران به شهرستان

وانت پیکان بار
وانت پیکان بار

هزینه کارگر حمل بار در نرخ کرایه وانت بار

اجرت کارگر برای حمل بار ، نیز یکی دیگر از عواملی است که می تواند هزینه کرایه وانت بار تهران به شهرستان را افزایش دهد .

 با استفاده از مشاوره کارشناسان ما و انتخاب بهترین زمان و نوع خودروی باری ، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و خاطره خوشی از اسباب کشی و جابجایی بار داشته باشید

حجم بار ( وزن ، ابعاد )

زمان معطلی راننده برای بارگیری و تخلیه بار ، یکی دیگر از موارد موثر در تعیین هزینه باربری وانت بار به شهرستان است . به صورت کلی ، هزینه ای که در هنگام استعلام قیمت به مشتریان اعلام می شود ، هزینه حمل بار از مبدا تا مقصد است و زمانی که برای تاخیر در بارگیری و هنگام تخلیه در نظر گرفته شده است مشخص و استاندارد است ،

فرستنده و یا گیرنده ، افزایش یابد ، مبلغی به هزینه اعلام شده باربری وانت ، افزوده می شود . پس پیش از درخواست وانت بار ، هماهنگی های لازم را در خصوص بارگیری در محل و تخلیه بار در مقصد ، انجام دهید تا با افزایش قیمت حمل بار با وانت پیکان مواجه نشوید

تاثیر مسافت در هزینه باربری وانت

زمان بارگیری و زمان تخلیه بار

نرخ کرایه وانت بار معمولا بر اساس کیلومتر محاسبه می شود .

بنابر این ، مسافت نقش بسزایی در تعیین قیمت باربری وانت به شهرستان دارد . این مسافت شامل مسیری است که از محل بارگیری تا محل تخلیه بار وجود دارد و فاصله باربری تا محل بارگیری ، نقشی در این موضوع ندارد .

 طبق نرخ اتحادیه باربری بین شهری وانت و محاسبه نرخ کرایه نیسان بر اساس کیلومتر ، باید مسافت بین مبدا و مقصد حمل بار ، در نرخ کرایه وانت بار ضرب شود . هرچند که هنوز این قانون به صورت قطعی اجرا نمی شود .

ظرفیت انواع وانت

حداکثر وزن مجاز با سرنشین: ۱۶۲۵ کیلوگرم

حداکثر بار خالص روی محور عقب: ۹۳۶ کیلوگرم

حداکثر بار خالص روی محور جلو: ۵۷۰ کیلوگرم

آموزش سئو با سیاوش پیری