بسته بندی مبلمان و اثاثیه

بسته بندی در هنگام جابجایی نقش بسزایی در حمل اثاثثیه و حمل مبلمان دارد .

در هنگام باربری تهران به شهرستان از وسایل بسته بندی صحیح این امکان را به شما می دهد که مبلمان و اثاثیه خود را به خوبی و سالم به مقصد برسانید و ما نیز در اینجا هستیم تا شما را با نحوه بسته بندی و همچنین وسایل مورد نیاز برای بسته بندی کلیه اثاث آشنا کنیم.

وسایل بسته بندی

مبلمان تحت شرایطی بسته به مکانی که شما قرار دارید باید مورد بسته بندی قرار گیرند تا آسیبی به آنها دیده نشود.

برای بسته بندی مبلمان به موارد زیر لازم است:

  • سلفون حبابدار
  • پلی فوم
  • روزنامه
  • چسب
  • کارتن
  • سلفون
  • گونی(در صورت ارسال به خارج از کشور)به دلیل ضخیم بودن و باید از مبل فروشی ها تهیه گردد.

نکاتی در مورد بسته بندی

به هنگام جابجایی در هر زمان باید وسایل منزلتان را بسته به اینکه مربوط به کدام اتاق است جدا سازی شده و تیکت یا علامت گزاری شوند.و بصورت جداگانه بسته بندی شوند.

اگر وسایل تان خیلی عتیقه یا حساس هستند حد الامکان به همراه خود جابجا شوند در غیر اینصورت به صورت منظم و دقیق با سلفون حبابدار پوشیده و چسب پیچی شوند تا وسایل شما محفوظ باشد.

اگر برای خرید مبل دچار تردید هستید می توانید از نکات خرید مبل ما بهره مند شوید

همیشه قبل از اینکه ماشین باربری برای جابجایی اثاث منزل شما بیاید لیستی از وسایلی که می خواهید بسته بندی شود تهیه کنید و تصمیم بگیرید که کدام وسایل برای بسته بندی مناسب هستند.

بسته بندی مبل استیل

در بسته بندی مبلمان استیل در ابتدا کوسن هارا برداشته و در گونی یا مشما پلاستیکی قرار دهید.مبل را به پشت بخوابانید و تمامی پیچ مبل را بازکنید ولی قبل از اینکار از محل اتصلات عکس بگیرید تا بعد از جابجایی بتوانید مبلمان خود را سرهم کنید.سپس به وسیله روتختی و سلفون حبابدار بسته بندی کنید و با چسب محکم کید تا سلفون بسته بندی جدا نشود.

در آخر حتما پایه را هم ونوار حبابدار ببندید.

بسته بندی میز ناهار خوری

ابتدا میز را برعکس کنید سپس پایه را جدا کرده و تمامی پایه را با سلفون بپیچید و بعد از آن سراغ میز ناهار خوری بروید و بوسیله سلفون آن را بسته بندی کنید.و باید به این نکته توجه داشته باشید که برای اینکه پیچ وسایل بسته بندی میز ناهار خوری تمام شد. شده گم نشود آن را درون کیسه پلاستیکی قرار دهیم.

اگر در خال خودتان نتوانستید بسته بندی را خودان انجام دهید با باربری پرند بارا تماس بگیرید.

بسته بندی تخت خواب

درابتدا تخت را بلند کنید و سر تختی را از قید ها به کمک پیچ گوشتی جدا کرده و به ترتیب پاتختی را باید جدا کنیم.

اگر هزینه آن را ندارید که برای وسایل بسته بندی هزینه کنید می توانید از پتو های نازک یا رو تختی استفاده کنید .

برای بسته بندی وسایل شکستنی از کارتن استفاده کنید و وزن کارتن را طوری تعیین کنید تا وزن کارتن باعث نشود که کارتن پاره یا از هم گسسته شود.

برای بسته بندی تلویزیون حتما کارتن تلویزیون تهیه کنید و اگر فیبر نداشتن می توانید دور یک پتو بپیچید و چسب پیچی کرده و داخل کارتن قرار دهید.

بسته بندی آیینه و بسته بندی تابلو

اگر هنگام جابجایی تابلو یا آیینه ای دارید با از یک تکه پلی فوم برداشته و تابلو یا آیینه را درون آن قرار داده و وبه وسیله چسب و مقوا بسته بندی کنید.