باربری کامیونت بار | حمل بار با کامیونت

باربری کامیونت، باربری کامیونت بار تهران و حمل بار با کامیونت از خدمات باربری پرند است. اگر به باربری کامیونت تهران، باربری کامیونت بین شهری، باربری کامیونت ایسوزو، خاور و کامیونت مسقف، حمل بار با کامیونت نیسان، باربری کامیونت ۶ تن، کامیونت کوچک و بزرگ باربری در تهران نیاز دارید می‌توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

کامیونت بار تهران
کامیونت بار تهران

باربری کامیونت بار

09125475471

09109918198

کامیونت بار چیست؟

کامیونت یک ماشین باربری هست که برای حمل بار درون شهری و برون شهری استفاده می‌شود. کامیونت از کامیون کوچکتر و از نیسان بزرگتر است. از انواع بنز خاور، ایسوزو، بادسان، هیوندا اشاره کرد.

نرخ کرایه حمل بار با کامیونت

برای نرخ کرایه کامیونت به قسمت پایین سایت مراجعه کنید.

هزینه کامیونت تهران به کرج 800 هزار تومن 950 هزار تومن
هزینه کامیونت تهران به حومه 750 هزار تومن850 هزار تومن
هزینه کامیونت به قم 1500000 هزار تومن
هزینه کامیونت به قزوین 1800000 هزار تومن

سفارش باربری کامیونت

برای سفارش باربری کامیونت تهران، حمل بار با کامیونت در محدوده تهران و کرج، جابجایی اسباب و اثاثیه با انواع کامیونت خاور، ایسوزو و هیوندا به مقصد شهرستان می‌توانید همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. شرکت باربری باراست آماده ارائه انواع خدمات باربری کامیونت روباز و مسقف، ارسال کارگر اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل با ماشین کامیونت در سطح شهر تهران به شهرستان‌ها است. برای آگاهی از قیمت دقیق باربری با کامیونت در تهران با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره باربری کامیونت بار

09125475471

09109918198

باربری کامیونت
باربری کامیونت

کامیونت یا کامیون کوچک گونه‌ای از کلاس خودروها است که می‌توان آن را حد فاصل بین یک وانت و کامیون دانست.تناژ بارگیری کامیونتها عموما از یک تن و نیم تا دوازده تن میباشد. این خودروها دارای یک اتاقک کوچک و ۴ یا ۶ تایر در دو محور می‌باشند. توزیع نیروی پیشران این خودروها اغلب از نوع چهار چرخ محرک می‌باشد. این خودروها که اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم در ژاپن ساخته شدند، در آن کشور Keitora (به ژاپنی: 軽トラ) نیز نامیده می‌شوند و دسته‌ای از خودروهای کی را تشکیل می‌دهند. این خودرو در کنار خودرو ون کوچک دو کلاس از وسایل نقلیه پرکاربرد در کارهای خدماتی و بازرگانی خرد در ژاپن محسوب می‌شوند(منبع)

برای مشاهده کلیک کنید