باربری ویلاشهر تهران

باربری ویلاشهر، اتوبار ویلاشهر و باربری ویلاشهر تهران از خدمات باربری در غرب تهران است. اگر به باربری در ویلاشهر، اتوبار در ویلاشهر، حمل بار ویلاشهر، حمل اثاثیه منزل ویلاشهر، باربری تهران ویلاشهر، باربری اطراف ویلاشهر، شماره باربری ویلاشهر، باربری غرب تهران ویلاشهر نیاز دارید می‌توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

باربری ویلاشهر

09125475471

09109918198

هزینه باربری ویلاشهر

قیمت باربری ویلاشهر و نرخ حمل بار با انواع ماشین باربری در محدوده ویلاشهر تهران به شرح جدول زیر است. باربری و اسباب کشی در تهران دارای جزئیات زیادی هست که می‌توانید در نرخ حمل اثاثیه منزل مشاهده کنید.

 

قیمت باربری ویلاشهر

کرایه وانت برای دو ساعت 500 هزار  تومان
کرایه نیسان برای دو ساعت 600  هزار تومان
کرایه خاور برای سه ساعت 800 هزار تومان
دستمزد کارگر برای سه ساعت 250 هزار تومان
باربری ویلاشهر تهران

ارسال بار از ویلا شهر به تمام شهرستان ها

باربری از ویلاشهر به اصفهان
باربری از ویلاشهر به شیراز
باربری از ویلاشهر به چابهار
باربری از ویلاشهر به رشت
باربری از ویلاشهر به کرمان
باربری از ویلاشهر به مشهد
باربری از ویلاشهر به تبریز
باربری از ویلاشهر به کیش

وانت بار ویلا شهر

اگر قصد دارید بار خود را با وانت ویلاشهر جابه حا کنید شما می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید . ظرفیت وانت فقط تا 500 کیلو می باشد و بیشتر از آن مجاز به بارگیری نمی باشد.

نیسان بار ویلا شهر

یکی از خدمات اصلی ما نیسان بار ویلاشهر می باشد که کار شما را بسیار سریع و راحت کرده برای حمل بار های مثل بار های جمع و جور اثاثیه منزل و لوازم خانگی یا جهزیه عروس و مبلمان و اداری و یا گاهی اوقات به دلیل تنگ بودن گوچه ها شما مجبور هستید از نیسان استفاده کنید

شما همشهریان عزیز می توانید با یک تماس از خدمات نیسان بار بهرمند شوید در ضمن پرسنل ما بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره دهی می باشند حتی روز های تعطیل

خاور بار ویلا شهر

در حمل و نقل های درون شهری و برون شهری خاور یکی از ماشین های پر استفاده می باشد . در صورتی که شما می خواهید اسباب کشی خود را با خاور بار ویلاشهر انجام دهید می توانید از مشاورین ما در خواست خاور کنید و از تمامی خدمات حرفه ای ما بهرمند شوید.

تعرفه بسته بندی در ویلاشهر تهران

نحوه محاسبه بسته بندی نسبت به لوازم های استفاده شده در کار می باشد و قیمت کارگران برحسب ساعت می باشند به دلیل بالا رفتن ناگهانی قیمت های لوازم بسته بندی نمی توانیم قیمت ثابت بگذاریم و برای اینکه شما از قیمت روز باربری ویلا شهر مطلع شوید می توانید با مشاورین تماس حاصل کنید .

لیست اتوبار ویلاشهر

لیست باربری های ویلاشهر که از اتحادیه باربری تهران مجوز فعالیت دارند در جدول زیر آمده است. توجه فرمایید باربری های عضو اتحادیه موظف به رعایت نرخ اتحادیه هستند.

 

لیست باربری های ویلاشهر

اتوبار آرین 02144197222 کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج،شهرک ۲۲ بهمن ،خ چیتگر جنوبی،جنب صحافی حبیب
پیک اتحادیه 02166795321 تهران ، شیرپاستوریزه ، خیابان فتح دهم ، بزرگراه 65متری فتح ، مجتمع تجاری تهران ، پلاک 242 ، طبقه اول ، واحد 99 پیک اتحادیه کد 520
کژال ترابر 02166789810 تهران – 65متری فتح – بزرگراه 65متری فتح – بن بست فتح پانزدهم – پلاک 19 – طبقه همکف
منصف بار 02144582389 تهران ، تهرانسر ، کوچه امیرارسلان ترابی ، بلوار شاهد ، مجتمع تجاری تهرانسر ، پلاک 362 ، طبقه همکف ، واحد 29
اتحاد بار آسیا 02144565999 تهران – شهرک استقلال – کوچه پانزدهم – خیابان دکتر عبیدی – پلاک 54 – طبقه همکف، دفتر شرکت اتحاد بار آسیا

نگه داشتن جای پارک برای ماشین ویلاشهر

همیشه سعی کنید قبل از اینکه ماشین باربری برای بارگیری و تخلیه به محل مورد نظر برسد سعی کنید یک جای پارک برای آن نگه دارید بارها این مشکل پیش امده که در زمان تخلیه یک ماشین مزاحم در مقابل درب منزل شما پارک شده و پیدا کردن صاحب بار بسیار مشکل می باشد .

و از طرفی هم هزینه ماشین وکارگر به دلیل توقف بیش از حد بالا می رود و به ازای هر نفر کارگر شما باید هزینه آن را پرداخت کنید که این به ضرر شما تمام می شود .

آموزش سئو با سیاوش پیری