لیست باربری معتبر شهرک مخابرات

باربری مخابرات، اتوبار مخابرات و باربری مخابرات تهران از خدمات اتوبار پرند است. اگر به باربری در مخابرات، اتوبار در مخابرات، باربری شهرک مخابرات تهران، اتوبار شهرک مخابرات، اتوبار مخابرات بهرود، اتوبار مخابرات سعادت آباد، حمل بار مخابرات و حمل اثاثیه منزل مخابرات نیاز دارید می‌توانید با شماره تلفن‌ های زیر تماس بگیرید.

باربری شهرک مخابرات
باربری شهرک مخابرات

شماره تماس

09125475471

09109918198

قیمت باربری مخابرات

قیمت باربری مخابرات و نرخ حمل اثاثیه منزل در شهرک مخابرات تهران برای انواع ماشین باربری به شرح زیر است. اثاث کشی در شمال تهران دارای جزئیات زیادی هست که می‌توانید در باربری پرند مشاهده کنید.

کرایه خاور برای سه ساعت: 800هزارتومان

کرایه نیسان برای دو ساعت: 550 هزارتومان

کرایه وانت برای دو ساعت: 400 هزارتومان

هزینه کارگر برای سه ساعت: 250 هزارتومان

اتوبار شهرک مخابرات

لیست باربری های مخابرات

اگر قصد جابجایی وسایل و حمل اثاثیه در منطقه شهرک مخابرات تهران را دارید بهتر است از باربری های مجاز اتحادیه استفاده کنید. در جدول زیر لیست باربری های مخابرات که از اصناف مجوز فعالیت دارد آمده است. در صورت دریافت مبلغ زیاد می‌توانید از طریق اتحادیه پیگیری کنید.

لیست اتوبارهای مخابرات

اتوبار مخابرات02122111177تهران |شهرک مخابرات |میدان بهرود| بلوار پیام | پاساژ بهرود|پلاک 22
اتوبار سعادت آباد02122719193تهران _ سعادت آباد_ خیابان بیست ودوم شرقی_ خیابان علامه طباطبایی شمالی _ساختمان زمرد _ پلاک 5
اتوبار پاکنژاد02122123990سعادت آباد, میدان کتاب , 20 متری آسمان 12 شرقی , پلاک 40
اتوبار همشهری02122063827تهران ، فرحزاد ، کوچه (سوم) ، خیابان توسل ، پلاک 30
باربری فرحزاد02122085745شهرک قدس/ بلوار فرحزاد/ خ ارغوان غربی/مجتمع تجاری لاله/پ 5
باربری بشکن بار02122140160تجریش – شهرک بوعلی – خیابان شهرک بوعلی – خیابان شهید جوریکی – مجتمع تجاری بوعلی – طبقه همکف – واحد 28
باربری ظرافت بار02122386903تهران فرحزاد کوچه سرو خیابان امام زاده داود پلاک 228
باربری همسفر بار02122622443تهران ، فرحزاد ، کوچه مسجد ، خیابان امام زاده داود ، پلاک 231
باربری زیبا بار02122713840تجریش – اوین – خیابان درکه – خیابان شهید کچویی – پلاک 102
اتوبار شهرک مخابرات
باربری در شهرک مخابرات
باربری در شهرک مخابرات

معرفی شهرک مخابرات

شهرک مخابرات نامش با سعادت آباد گره خورده است اما امروزه عرفا آن را خودکفا می‌دانند. شهرکی که در شمالش کوه‌های البرز و در جنوبش بزرگراه یادگار امام (ره) قرار گرفته است. همچنین قسمت‌های غربی و شرقی مخابرات را خیابان پیام و کوهسار به ترتیب احاطه کرده‌اند.

مجاورت با کوه‌های البرز و کوی فراز، این شهرک را از نظر آب و هوایی در موقعیتی بی‌نظیر قرار داده است. علاوه بر این در محله پارک‌ها و بوستان‌های زیادی از جمله پارک شبنم، پارک نارنجستان،پارک شکوفه  و … به چشم می‌خورد.

از سوی دیگر دسترسی نزدیک به بزرگراه یادگار امام و نیایش برای اهالی شهرک موهبت بزرگی است. در خصوص دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی نیز وضعیت مطلوب است؛ یک تاکسی تا میدان صنعت و از آنجا تاکسی و اتوبوس به خیابان‌های اصلی پایتخت.

در کنار این‌ها، امکانات رفاهی اطراف شهرک مخابرات بسیار ایده‌آل است؛ چندین کافه و رستوران مثل اسلاید برگرد، رستوران نارنجستان و … در نزدیکی‌های این محله قرار دارد. همه این‌ها و پروژه‌های تفریحی و فرهنگی در دست احداث، اجاره خانه در شهرک مخابرات را در دو، سه سال اخیر روی بورس آورده و اگر به فکر سکونت در این محله هستید، هر چه زودتر دست بجنبانید.

ر بوستان پرواز به محله پرواز هم شناخته می‌شود. (منبع)

محله شهرک مخابرات محله‌ای بر شیب کوهپایه‌های البرز، خوش آب و هوا و با منظره‌ای تمام‌نما از پایتخت است وبه دلیل واقع شدن در دامنه‌ کوه، چند درجه‌ای از سایر محلات تهران خنک‌تر است و زمستان‌هایی برفی دارد.

زمین‌های محله شهرک مخابرات که روی شیب کوهستان قرار دارد، سه دهه پیش قطعه‌بندی و به کارکنان شرکت مخابرات ایران واگذار شده بود و از آن زمان، این محله به شهرک مخابرات معروف شد؛ البته گسترش شهرسازی این محله را هم با ساخت و سازهای افقی و عمودی متحول کرد و حالا دیگر بافت کارمندان شرکت مخابرات، به طیف متنوعی از افراد تبدیل شده و افرادی از اقشار مختلف در این محله سکونت دارند.

محله شهرک مخابرات، یکی از محله‌های منطقه سعادت‌آباد است که در خوش آب و هواترین منطقه تهران و در همسایگی کوهستان البرز واقع شده و اهالی این محله چشم‌انداز تمام رخ و باشکوه کوهستان را در دیدرس دارند. در این نوشتار به سمت شمال غرب تهران و محله شهرک مخابرات می‌رویم و از شرایط سکونت و امکانات این محله می‌گوئیم. با ما همراه باشید:

محله شهرک مخابرات کجاست؟

محله شهرک مخابرات بخشی از محله بزرگ سعادت‌آباد است و در غرب پایتخت و منطقه دو شهرداری تهران واقع شده است. این شهرک از شمال به کوهستان‌های البرز و شهرک بام تهران، از غرب به خیابان ایثار، از جنوب به بزرگراه یادگار امام و از شرق به محله بوعلی می‌رسد و راه دسترسی به محله شهرک مخابرات، از میدان سرو سعادت‌آباد به سمت شمال است و عملا این محله در کنج شمال‌غربی محله سعادت‌آباد واقع شده .

شهرک بام تهران، شمالی‌ترین قسمت شهرک مخابرات و در دل کوهستان است که دارای چندین برج‌ مسکونی قد کشیده‌ است. خیابان‌های پیام، ذبیحی و بلوار حق‌شناس، خیابان‌های اصلی این محله هستند.

البته محله شهرک مخابرات با وجود میدان بهرود، به محله بهرود و به‌خاطر بوستان پرواز به محله پرواز هم شناخته می‌شود.(منبع)

آموزش سئو با سیاوش پیری