اتوبار تهرانسر| لیست باربری تهرانسر

باربری تهرانسر|اتوبار تهرانسر|باربری بارا

باربری تهرانسر ، اتوبار تهرانسر و باربری تهرانسر غرب تهران ، باربری محدوده تهرانسر ، باربری دریا تهرانسر ، باربری های تهرانسر ، دفتر باربری تهرانسر ، باربری نیسان تهرانسر ، تلفن باربری تهرانسر ، باربری نزدیک تهرانسر ، اتوبار باربری تهرانسر ، باربری ارزان تهرانسر و نیسان بار تهرانسر  از خدمات حمل بار در پرند است.

شماره تلفن باربری در تهرانسر

09125475471

09109918198

02156423621

باربری تهرانسر

هزینه باربری تهرانسر

قیمت باربری تهرانسر و نرخ حمل بار در محدوده تهرانسر تهران و مناطق اطراف برای انواع ماشین به شرح جدول زیر است. برای اطلاعات کافی در مورد کرایه باربری ر و هزینه حمل بار به شهرستان با خاور به جدول تهرانسر زیر مراجعه کنید.

هزینه اتوبار تهرانسر

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت🔸 طبق نرخ مصوب 🔸
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت🔸 500 هزار تومان🔸
کرایه خاور برای سه ساعت🔸 850 هزار تومان🔸
کرایه کامیون🔸 تماس بگیرید🔸
کرایه تریلی🔸 تماس بگیرید 🔸
دستمزد کارگر برای سه ساعت🔸 250 هزار تومان🔸

 

حمل اثاث منزل در تهرانسرخدماتی که ما در اتوبار تهرانسر تهران قادر به انجام آن هستیم شامل :می توان ویژگی های متمایز ماشین های ما اتوبار باربری تهرانسر را با دیگر اتوبار ها مقایسه کرد

 • استفاده از کامیوینت های (خاور ایسوزو فوتون هیوندا جک فوسو) که تمام اتاق مسقف فلزی می باشند
 • دارای 55 عدد پتو برای بسته بندی بار و جلوگیری از صدمه دیدن بار در ماشین
 • استفاده از بزرگترین ماشین های 5 متری به بالا
 • استفاده از ماشین های کوچیک از قبیل : نیسان  وانت بار ازادی اشاره کرد
 • استفاده از ماشین های آرم دار

کدام وسایل سنگین اجرت دارند؟

یخچال های معمولی و یخچال های ساید بای ساید ،بوفه ، گاو صندوق ، تردمیل ، شیشه میز ناهار خوری ، کمد . و هزینه وسایل مطرح شده به صورت طبقاتی محاسبه می گردد.

اتوبار منطقه تهرانسر که در منطقه تهرانسر ومحدوده تهرانسر موجود هستند از معتبر ترین ها بوده چون دارای جواز کسب و همچنین جزو اتوبار در تهرانسر معتبر تهرانسر هستند که زبان زد این اتوبار محدوده تهرانسر منطقه است.این باربری ها اتوبار تهرانسر تلفن فقط درغرب تهران فعالیت می کنند.در بالا نیز می توانید به اتوبار های منطقه تهرانسر نگاهی بندازید.

لیست باربری در تهرانسر

باربري تهرانسر 09125475471 تهرانسر شمالی،بلوار گلها،بلوار لاله ،پلاک 88
اتوبار تهرانسر غرب تهران 09109918198 تهرانسر جنوبی ،خیابان شهید بابایی ، پلاک 92
اتوبار دریا تهرانسر تهرانسر ، بلوار اصلی ،بین کوچه 17 و 19
اتوبار اکباتان تهرانسر تهرانسر شرقی ،بلوار شاهد ،بلوار یاس ،نبش بلوار

تیم باربری اتوبار تهرانسر قادر به اراعه خدمات در باربری منطقه تهرانسر و حومه تهرانسر است و تمامی مشتریان در هر نقطه از تهام می توانند از خدمات ما در هر جای تهران بهره مند شوند.

موسسه باربری تهرانسر در صورتی که فاصله زمانی ما تا به مقصد کم باشد از هزینه های کل کم می گردد تا مشتریان از خدمت ما راضی باشند.

آیا باربری تهرانسر به شهرستان بار حمل می کند؟

ما به تمامی شهرستان ها به ویژه استان گیلان و شمال ایران بار حمل می کنیم.

شماره باربری تهرانسر چند است؟ 09125475471شرکت باربری در تهرانسر

باربری تهرانسر تهران آمادگی پوشش دهی به سراسرمنطقه ایران برای بارهای بین شهری از بیمه نامه و بارنامه دولتی برای شما صادر می شود که مبلغ بیمه نامه تا 30 میلیون تومن به عهده باربری می باشد.

در صورت در خواست افزایش مبلغ بیمه نامه باید هزینه آن را با بخش اداری هماهنگ کنید و پرداخت کنید باربری در تهرانسر و در صورت احتیاج به کارگر باربری در تهرانسر می توانید  شماره تلفن باربری در تهرانسر و شماره باربری تهرانسر از ما دخواست نیرو کنید ما بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزیان هستیم .

خدمات باربری تهرانسر

– خدمات باربری در محدوده تهرانسر
– خدمات باربری در تهرانسر
– اتوبار تهرانسر
– شماره باربری در تهرانسر
– شماره تماس باربری اتوبار تهرانسر
– هزینه‌های خدمات باربری در تهرانسر
– خدمات باربری در تهرانسر
– اتوبار در تهرانسر
– حمل اثاثیه منزل در تهرانسر تهران
– بهترین اتوبار در تهرانسر تهران
– ارزانترین اتوبار محدوده تهرانسر

باربری تیپاکس تهرانسر

قیمت باربری تیپاکس به شرح زیر است:

کرایه وانت تا دو ساعت 180 هزار تومان

کرایه نیسان تا دو ساعت 300 هزار تومان

کرایه خاور تا سه ساعت 600 هزار تومان

اگر به دنبال تلفن باربری تهرانسر می گردید فقط کافیست با شماره تلفن 09125475471 تماس حاصل کنید تا با مشاوره های رایگان در امور بسته بندی و حمل وسایل بهره مند گردید.

دفتر باربری تهرانسر

برای باربری ارزان تهرانسر و اطلاع از کرایه باربری های تهرانسر بین شهری از مبدا تهرانسر به شهرستان از جدول زیر استفاده کنید. برای آخرین قیمت و اطلاعات بیشتر در زمینه باربری تهرانسر به شهرستان به مطلب هزینه حمل بار از تهران به شهرستان مراجعه کنید با توجه به نزدیک بودن تهران به تهرانسر، کرایه اسباب کشی از مبدا تهرانسر و قیمت های تهران تقریباً یکی است.

 

اتوبار تهرانسر

شماره تلفن اتوبار تهرانسر

09125475471

09109918198

باربری  ما در باربری در محدوده تهرانسر با داشتن ماشین های متنوع قادر به حمل با به تمام نقاط تهران است.

ماشین های باربری در منطقه تهرانسر عبارتند از:

 • ها و نیسان بار های تهرانسر که برای بار های کم حجم استفاده میشود.
 • خاور برای حمل اثاث مزل در داخل شهر تهران و حومه استفاده میشود.
 • کامیون و تریلی برای بار های حجیم برای ارسال به شهرستان ها.
 • باربری تهرانسر حمل کلیه اثاث را برعهده دارد

باربری های در حال فعالیت در تهرانسر

باربری تهرانسر همسفربار | 40%تخفیف ویژه | تماس با

توضیحات:شرکت حمل بار همسفر بار در خدمت شما عزیزانی که قصد اسباب کشی در تهرانسر را دارید می باشد. همسفر بار با بیش از یک دهه سابقه در امراسباب کشی کلیه خدمات جابجایی اثاثیه منزل از جمع آوری و بسته بندی تا چیدمان در محل جدید در خدمت شماست . باربری تهرانسر

باربری و اتوبار تهرانسر

توضیحات:باربری و اتوبار تهرانسر مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه تهرانسر باشد، باربری تهرانسر آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و آنلاین به همشهریان ساکن این منطقه می باشد.

باربری تهرانسر آماده جابجایی کالا و اثاثیه شما در سطح شهر تهران در تمامی مناطق آن و همچنین شهرستان ها می باشد. باربری آسایش بار تهران یکی از بهترین و مطمئن ترین شرکت های باربری می باشد که توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد.

اگر می خواهید یک جابجایی ایمن و بدون دردسر داشته باشید پیشنهاد می کینم که باربری تهرانسر را برای حمل و جابجایی وسایل خود انتخاب کنید.

باربری و اتوبار تهرانسر آماده می باشد تا تمامی وسایل و لوازم بزرگ و کوچک و سبک و سنگین مشتریان را در نهایت دقت و توجه به شکل کاملا مناسب و اصولی جابجا نماید.

اتوبار دریا تهرانسر | 09123994985 | 10-02144593509

توضیحات:چرا باید از اتوبار استفاده کنیم…

اثاث کشی همواره یک تجربه شیرین اما در عین حال پر استرس و نگرانی است اما یک شرکت خدمات اسباب کشی خوب این توانایی را دارد تا استرس ناشی از جابجایی اثاث منزل یا شرکت و استقرار آن در محل جدید را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. شما ممکن است توانایی انجام بسیاری از امور مربوط به اسباب کشی را داشته باشید اما واقعیت این است که تجربه شما هیچگاه به اندازه یک شرکت ارائه کننده خدمات اثاث کشی نیست و از این رو شما کارها را ممکن است بسیار کندتر و همراه با آسیب بدنی یا آسیب زیاد به وسایل و اثاثیه انجام دهید.

محله تهرانسر کجاست؟

محدوده محله تهرانسر، جاده مخصوص کرج در شمال، بزرگراه فتح در جنوب، شرق فرودگاه مهرآباد و از غرب بزرگراه آزادگان است.  تهرانسر 4 بخش دارد.

بخش‌های شمالی، مرکزی، شرقی و غربی. هرکدام از این بخش‌ها خود شامل چندین بلوار و خیابان‌های اصلی و فرعی است. به طور مثال بخش شمالی تهرانسر ، شهرک بازرگان، میدان کمال‌الملک و قباد را در بر می‌گیرد.

چهارراه صدف، خیابان گلناز و خیابان خسروپرویز و بلوار اصلی تهرانسر بخش مرکزیست. در بخش غربی تهرانسر، شهرک دریا، خیابان بهشتی و رجایی قرار دارد و در سمت شرق آن، چندین شهرک، پاسداران، بنفشه، گلمحمدی، فجر و نفت.(منبع )

هرانسر نام محله‌ای توسعه یافته در غرب تهران با آب و هوایی مطلوب بدلیل نزدیکی به جنگل‌های غرب تهران و کوهپایه‌های البرز است که از شمال به بزرگراه شهید لشکری و محله شهرک آزادی و از جنوب به بزرگراه فتح و از شرق به فرودگاه مهرآباد و محله شهرک آسمان و از غرب به بزرگراه آیت الله مهدوی کنی و محله شهرک استقلال محدود شده‌است.

محله تهرانسر در منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع است و خود به ۴ بخش تهرانسر شمالی (شهرک گلها، شهرک بازرگان-میدان کمال الملک -قباد)، تهرانسر مرکزی (بلوار اصلی و خیابان خسروپرویز و چهارراه صدف و خیابان گلناز) تهرانسر شرقی (شهرک پاسداران-بنفشه-نفت-فجر-گل محمدی) تهرانسر غربی (بهشتی-رجایی-شهرک دریا). و شهرک مسکن ویژه.

بخش تهرانسر مرکزی و شمالی گرانترین املاک محله را به دلیل توسعه یافتگی و نزدیکی به امکانات رفاهی و تفریحی دارند.(منبع )

آموزش سئو با سیاوش پیری

4 دیدگاه برای “اتوبار تهرانسر| لیست باربری تهرانسر

 1. حبیبی گفته:

  سلام نیسان از تهرانسر به طرشت چقدره و یک کارگر برای چیدن اثاثم میخوام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *