اتوبار شهریار| 7 باربری شهریار ارزان

باربری شهریار-باربری در شهریار

باربری شهریار، اتوبار شهریار و باربری شهریار تهران از خدمات باربری در تهران است. باربری در شهریار، اتوبار شهریار، باربری شهریار میدان نماز، باربری اندیشه شهریار،باربری وطن شهریار در خدمت شماست، باربری شهریار میدان نماز و  از خدمات  در حوزه باربری محدوه شهریار است. در ادامه لیست باربری های شهریار و شماره باربری در شهریار آمده است.

شماره تلفن باربری در شهریار

09125475471

09109918198

02156423621

باربری شهریار

لیست باربری های شهریار

جهت تماس با لیست باربری پرند فقط کافیست روی دکمه کلیک کنید تماس بدون واسطه و مستقیم با شرکت باربری

خدمات باربری شهریار به تهران

کلیه خدماتی که در باربری توسط باربری شهریار و اتوبار شهریار انجام می شود.شامل  اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل در شهریار و سایر شهرهای همجوار مانند باغستان، وحیدیه ، خادم آباد و …. به شکلی کاملاً حرفه ای صورت می گیرد.

شرکت باربری در شهریار در صورت درخواست، کلیه امور بسته بندی و اسباب کشی و جابجایی تا به وسایل شما آسیبی وارد نشود. ما قادر هستیم باربری سمت شهریار که کارگر خالی در اختیار شما قرار دهیم.

حمل اثاثیه با خاور از شهریار به شهرستان

احترام به حقوق مشتریان یکی از رموز موفقیت اسباب کشی در شهریار است. باربری شهریار به شهرستان دارای مهارت و تجربه بالایی در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل و لوازم ادارای و شرکتی نیز می باشد. حمل و نقل کالا به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد و با نرخ ارزان به نحوه ی که در حد توان مالی مشتریان باشد.

اگر قصد رزرو باربری خاور شهریار، اسباب کشی و حمل بار از شهریار به شهرستان را دارید، تجربه و دانش لازم در این زمینه را ندارید. بهتر است با انتخاب یک شرکت باربری مطمئن و با تجربه در وقت خود صرفه جویی کنید. حتما به یاد داشته باشید که برای حمل بار به شهرستان باید از یک روز قبل ماشین را رزرو کنید.

 

باربری ارزان شهریار

هزینه خدمات حمل و نقل از شهریار به شهرستان و باربری اتوبار شهریار و باربری تو شهریار به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله نوع ماشین ، مسافت راه ، نوع بار مورد استفاده و … بستگی دارد.

اگر اثاث خاصی برای حمل از اتوبار باربری اندیشه شهریار به نقاط مختلف کشور مانند تهران، اصفهان، یزد و غیره دارید و نیاز دارید که قیمت دقیق را بدانید ، کافیست تلفن را بردارید و با شماره اتوبار شهریار 09125475471 تماس برقرار کنید. تیم ما، آماده هستند تا قیمت دقیقی به شمااعلام  کنند.

قیمت باربری در شهریار

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت🔸 300 هزار تومان 🔸
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت🔸 400 هزار تومان🔸
کرایه خاور برای سه ساعت🔸 750 هزار تومان🔸
کرایه کامیون🔸 تماس بگیرید🔸
کرایه تریلی🔸 تماس بگیرید 🔸
دستمزد کارگر برای سه ساعت🔸 250 هزار تومان🔸
   
   
   
   
اتوبار شهریار

باربری شهریار میدان نماز

هزینه حمل اثاثیه در شهریار چقدر است؟

هزینه و نرخ باربری مهم ترین فاکتور در انتخاب شرکت حمل و نقل برای حمل و نقل است. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر بر هزینه بهترین باربری شهریار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مقدار و اندازه محموله حمل شده
 2. طبقات
 3. فاصله بین مبدا و مقصد
 4. استفاده از خدمات حمل و نقل مانند حمل و نقل، خدمات بسته بندی و غیره.
 5. نوع وسیله نقلیه مورد استفاده برای حمل و نقل کالا
 6. تمامی این موارد بر سرعت و هزینه جابجایی و جابجایی تاثیر خواهند داشت.

باربری ارزان در شهریار

کدام وسیله نقلیه برای حمل کالا مناسب است؟

برای حمل و نقل و حمل کالا می توان از انواع کامیون ها استفاده کرد. انتخاب نوع کامیون به اندازه و حجم بار بستگی دارد. اگر حجم بار شما کم است توصیه می شود برای حمل بار از انواع وانت نیسان و کامیونت و در صورتی که بار شما بزرگ و سنگین است از خاور، ایسوزو و سایر خودروهای سنگین استفاده کنید. اجاره یک مینی ون نسبت به یک ون بزرگ ارزانتر است، اما اگر بار زیادی دارید و نیاز به استفاده از خدمات زیادی دارید، یک ون بزرگ برای حمل و نقل بهتر است.

 

حمل اثاثیه منزل در شهریار

تمامی خدمات بررسی شده در بالا نیز در لیست خدمات انتقال به شهریار با همین کیفیت موجود است، بنابراین در این قسمت بهتر است به این موضوع بپردازیم که یک سرویس انتقال خوب و مطمئن چه ویژگی هایی دارد؟

 • پروانه و پروانه بهره برداری: یک شرکت حمل و نقل معتبر قبل از شروع فعالیت مجوزهای لازم را از نهادهای ذیربط اخذ و از همان ابتدا فعالیت خود را به صورت قانونی آغاز کرد.
 • ترجیح دادن منافع مشتریان بر منافع خود: برخی از شرکت های حمل و نقل، منافع خود را بر منافع مشتریان خود ترجیح می دهند و به همین دلیل است که هر ساله شکایات زیادی از سوی مردم در مورد شرکت های حمل و نقل دریافت می کنیم، اما شرکت قابل اعتمادی است. اولویت اول شرکت حمل و نقل، حفظ منافع مشتریان و در نهایت جلب رضایت و اعتماد آنهاست.

اتحادیه باربری شهریار

اسباب کشی یکی از دغدغه های اصلی افراد هنگام نقل مکان به خانه جدید است. بهترین راه حل برای حرکت راحت و روان استفاده از خدمات باربری است. باربری و اتوبار شهریار کلیه خدمات حمل و نقل از قبیل خدمات باربری، بسته بندی مواد، حمل و نقل درون شهری و بین شهری را به مشتریان خود ارائه می دهد. هزینه خدمات حمل و نقل یکی از مهم ترین مسائل در هنگام جابجایی است و اکثر افراد مشتاق استفاده از خدمات حمل و نقل ارزان و مطمئن در شهریار هستند.

لیست اتوبار شهریار تهران

اگر به باربری اثاث منزل شهریار نیاز دارید، در زیر لیست باربری‌های شهریار تهران نمایش داده شده است. برای بهترین باربری شهریار و باربری خوب در شهریار می‌توانید اتوبار شهریار اندیشه و باربری از تهران به شهریار را از جدول زیر استفاده کنید.تمامی باربری در منطقه شهریارو  لیست شرکت باربری شهریار تهران دارای مجوز ازاتحادیه هستند.

 

لیست باربری های شهریار (شرکت باربری شهرستان شهریار)

شماره باربری شهریار

باربری شهریار 09125475471 شهریار، خیابان انقلاب، بلوار نواب صفوی، جنب بهزیستی، پلاک ۸۸
اتوبار شهریار 09109918198 شهریار خیابان ولیعصر چهارراه مخابرات، ساختمان سینا، واحد سوم شرقی
حمل اثاییه شهریار 02156423621 تهران – شهریار – میدان فرمانداری جنب ساختمان ملل (شعبه های وحیدیه و باغستان)
پایانه باربری شهریار 02156411438 شهریار / جنب میدان نماز / پایانه باربری شهریار
باربری یاران 02165683320 اسدآباد – بلوار آزادگان – کوچه شهید آیت اله طالقانی – پلاک 19 – طبقه همکف
باربری کالج شهریار 02165685001 بلوار آزادگان – روبروی شهرک اسد آباد – جنب نمایندگی ایران خودرو – دفتر باربری کالج شهریار
باربری امیریه شهریار 02165267015 حصارزیرک – روستای فردوس – خیابان جوجک – بلوار امیرکبیر – طبقه همکف
باربری انقلاب شهریار 02165251530 رضی آباد پایین ، صنعتی ، بلوار پلیس ، میدان نماز ، طبقه همکف ، واحد 3
باربری صبا 02165612035 سعیدآباد – شهرک صنعتی گلگون – میدان فاز 2 – پلاک 13
باربری سیر و سفر شهریار 02165447082 شاهد شهر – شهرک لاله (خلج -محمودآباد) – بلوار شهید مدرس – جاده (شهریارآدران) – طبقه همکف
قدیر بار در حال به روزرسانی شاهد شهر – شهسواری – خیابان مطهری – بلوار شهدا – پلاک 278 – طبقه همکف
باربری پیام شمس شهریار 02165444730 شاهد شهر – علی آباد – بلوار فرهنگ – جاده (شهریار آدران) – طبقه همکف
باربری آبان شهریار در حال به روزرسانی شهرک وائین – کوچه غزل سوم – خیابان جویبار – پلاک 26 – طبقه همکف – واحد 0
مسعود بار در حال به روزسانی شهرک وائین خیابان میلاد اول خیابان حاف 9
باربری ایران نوین 02165245560 عباس آباد – کوچه جلیل درخشان – بلوار شهید اسرافیل شیخی – طبقه همکف
اتحاد بار 02165282820 فرارت – روستای جوقین – خیابان (دیناری) – بلوار شهیدان مداحی[رباط کریم شهریار] – طبقه همکف
باربری حشمتی شهریار 02165468020 فردوسیه – عبد آباد – کوچه خیام5غربی – خیابان خیام – پلاک -60 – طبقه همکف
باربری کوبار 02165637322 فردوسیه  – فردوسیه – خیابان قائم – بلوار طالقانی – طبقه همکف
باربری حاتمی شهریار در حال به روزرسانی فردوسیه  ، فردوسیه ، کوچه شهید دستغیب ، خیابان امام خمینی ، پلاک -827 ، طبقه همکف
باربری میلاد شهریار 02165225556 کهنز ، خیابان شهید حسین طوقانی ، کوچه شهید دست برسر ، طبقه همکف – دفتر باربری میلاد شهریار
باربری وطن شهریار 02165635169 وحیدیه – شفیع آباد – خیابان شهیدرجایی – خیابان آیت اله خامنه ای – پلاک 359 – طبقه همکف
باربری حجازی شهریار 02165630337 وحیدیه ، وحیدیه ، کوچه هجرت ، خیابان امام خمینی ، طبقه همکف
باربری درخشان در حال به روزرسانی شهر جدید اندیشه – فاز 1 اندیشه – خیابان شهید مرتضی مطهری – بلوار آیت اله سید محمود طالقانی – پلاک 983 – طبقه همکف
اسنپ بار شهریار ۰۲۱۹۱۰۷۹۱۰۰ تهران – خیابان گاندی جنوبی، خیابان هفدهم، پلاک ۲۷

اتحادیه باربری شهریار

در صورت هر گونه شکایات یا انتقادات از باربری های شهریار می توانید از اتحادیه باربری شهریار ، باربری بین شهری شهریار ، مراجعه کنید. آدرس اتحادیه فروشندگان اتومبیل شهریار : شهریار، خیابان شهید بهشتی شرقی و شماره تماس اتحادیه : ۶۵۲۴۹۵۰۷ می باشد.

ما در لیست باربری شهریار سعی کرده ایم که باربری محدوده شهریار که زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت هستند را برای شما حاظر کنیم.

برای باربری گمرک شهریار یا حمل اثاثیه منزل شهریار و باربری نزدیک گمرک شهریار و باربری نیسان شهریار و باربری خاور اسباب کشی شهریار هم می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید. اتحادیه باربری شهریار با خدمات دهی در زمینه باربری در شهریار تهران با دارا بودن شرکتهای مانند باربری شهریار میلاد، باربری انقلاب شهریار در زمینه حمل و نقل در شهریار، وانت بار شهریار ، باربری تهران به شهریار فعالیت می کنند. برای حمل اثاثیه منزل در شهریار، باربری اثاث منزل شهریار، باربری درخشان شهریار و حمل اثاثیه در شهریار با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

شماره تلفن باربری شهریار

09125475471

09109918198

02156791197

کارگر باربری شهریار

کارگران ما در باربری نزدیک شهریار هستند و در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل می رسانند.

هزینه کارگر با خاور : 250 هزار تومان تا سه ساعت

هزینه کارگر با نیسان : 250 هزار تومان تا دو ساعت

هزینه کارگر با وانت : 250 هزار تومان تا دو ساعت

 

اتوبار و باربری حومه شهریار

باربری جاده شهریار در باربری شهریار اندیشه و حومه شهریار شامل مناطقی : چون اندیشه شهریار، باغستان شهریار، فردوسیه شهریار، شاهد شهر، صباشهر یا وحیدیه است. باربری حومه شهریار شامل اسباب کشی منزل و باربری حومه شهریار در تهران می باشد.

باربری شهریار اتوبار شهریار و حمل اثاثیه در حاشیه شهریار و باربری اطراف شهریار توسط خاور و نیسان و وانت باربری اسباب کشی شهریار انجام می شود.

خدمات باربری در شهریار

💲حمل اثاثیه

حمل مبل و حمل جهیزیه

☎️شماره باربری

زیر نظر اتحادیه باربری
🔸دارای کارگر خالی
تمام مناطق شهریار
تنوع ماشین

ایسوزو

خاور

هیوندا

باربری شهریار به شهرستان

برای باربری بین شهری شهریار و اطلاع از کرایه نیسان و خاور و وانت بار  بین شهری از مبدا شهریار به شهرستان از جدول زیر استفاده کنید. برای آخرین قیمت و اطلاعات بیشتر در زمینه باربری شهریار به شهرستان به مطلب هزینه حمل بار از تهران به شهرستان مراجعه کنید با توجه به نزدیک بودن تهران به شهریار، کرایه اسباب کشی از مبدا شهریار و قیمت های تهران تقریباً یکی است.

 

قیمت باربریشهریار به شهرستان (هزارتومان)

  مقصد نیسان خاور
هزینه باربری شهریار به اردبیل ۱.۸۰۰ ۴.۳۰۰
هزینه باربری شهریار به ارومیه ۲.۰۵۰ ۴.۸۰۰
هزینه باربری شهریار به اصفهان ۱.۲۵۰ ۳.۱۰۰
هزینه باربری شهریار به اهواز ۲.۵۰۰ ۵.۵۰۰
هزینه باربری شهریار به بندرعباس ۳.۵۰۰ ۷.۵۰۰
هزینه باربری شهریار به تبریز ۱.۹۵۰ ۳.۹۰۰
هزینه باربری شهریار به رشت ۱.۳۵۰ ۳.۲۰۰
هزینه باربری شهریار به زنجان ۱.۳۵۰ ۳.۱۰۰
هزینه باربری شهریار به ساری ۱.۴۰۰ ۳.۳۰۰
هزینه باربری شهریار به شیراز ۲.۱۰۰ ۴.۸۰۰
هزینه باربری شهریار به قزوین ۹۵۰ ۲.۵۰۰
هزینه باربری شهریار به قم ۹۰۰ ۲.۲۰۰
هزینه باربری شهریار به کرمان ۳.۱۰۰ ۶.۵۰۰
هزینه باربری شهریار به کرمانشاه ۱.۶۰۰ ۳.۱۰۰
هزینه باربری شهریار به گرگان ۱.۶۰۰ ۳.۷۰۰
هزینه باربری شهریار به مشهد   ۱.۹۰۰ ۴.۲۰۰
هزینه باربری شهریار به همدان ۱.۴۰۰ ۳.۱۰۰
شماره باربری در شهریار

ارسال بار با کامیون بار شهرستان شهریار

باربری کامیون شهریار و باربری در اندیشه شهریار به شهرستان ها همجوار و ایران را می توانید در قسمت پایین باربری پایانه شهریار مشاهده کنید.

 • حمل و نقل شهریار به اندیشه
 • باربری شهریار به ارومیه
 • حمل بار شهریار به تبریز
 • حمل بارشهریار به نایین
 • باربری از شهریار به اصفهان
  باربری از شهریار به شیراز
  باربری از شهریار به چابهار
  باربری از شهریار به رشت
  باربری از شهریار به کرمان
  باربری از شهریار به مشهد
  باربری از شهریار به تبریز
  باربری از شهریار به کیش

 

شهرستان شهریار کجاست ؟

شهرستان شهریار از شهرستان‌های استان تهران است که مرکز آن، شهر شهریار می‌باشد. این شهرستان با جمعیتی بالغ بر ۷۴۴٬۲۱۰ نفر دوازدهمین شهرستان پرجمعیت ایران محسوب می‌شود.

این شهرستان به نگین سرسبز غرب تهران مشهور است که در آن انواع میوه‌ها کشت می‌شود.

تقسیمات کشوری

شهرستان شهریار اکنون متشکل از دو بخش، ۷ شهر، ۶ دهستان، و حدود ۵۰ روستا و شهرک مسکونی است.

موقعیت شهرها و روستاهای شهرستان

 • شهرها؛

شهریار – اندیشه – باغستان – صباشهر – فردوسیه – وحیدیه – شاهدشهر

 • دهستان‌ها:
 1. دهستان جوقین: بکه (شهریار) – اصیل‌آباد – ترپاق تپه – رنگرز (شهریار) – حصارساتی – سقرچین (شهریار) – قجر تخت‌رستم – قجرآباد – فرارت – قشلاق مهرچین – قلعه نو (شهریار) – کردامیر – یبارک – مهرآذین

 2. دهستان رزکان: رزکان – اسکمان – الورد – دهشاد بالا * قلعه دهشاد – دهشاد پایین – دینارآباد (شهریار) – رضی‌آباد بالا – رضی‌آباد پایین – قره تپه (شهریار) – محمدآباد (شهریار) – اسدآباد (شهریار)

 3. دهستان فردوس: حصارزیرک – رازمره – رامین (شهریار) – وسطر – یوسف‌آباد صیرفی – ابراهیم‌آباد (شهریار) – کردزار – نصرت‌آباد (شهریار)

 4. دهستان قائم‌آباد: محمودآباد خلج‌آباد – شهرک مصطفی خمینی (شهریار) – ویره (شهریار)

 5. دهستان سعیدآباد: سعیدآباد (شهریار) – مهدیه (شهریار) – ورامینک

 6. دهستان مویز: باباسلمان – بادامک – قلعه بها

 7. شهرک‌ها:وایین – شهرک جعفریه – شهرک صدف – شهرک شاهد – امیریه(وحیدیه)- شهرک رفاه(اندیشه) – شهرک ASP – کهنز – شهرک مریم(اندیشه)

منبع : https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B1

مطالب مرتبط:

حمل اثاثیه منزل شهریار

وانت بار شهریار

نیسان بار شهریار

باربری صباشهر شهریار

باربری فردوسیه شهریار

باربری وحیدیه شهریار

باربری باغستان شهریار

باربری بابا سلمان شهریار

باربری خادم آباد شهریار

باربری سعیدآباد شهریار

باربری شهرک صنعتی گلگون

فهرست مطلب

12 دیدگاه برای “اتوبار شهریار| 7 باربری شهریار ارزان

 1. عباس حبیبی گفته:

  باربری شهریار یکی از معتبرترین باربری در منطقه و حومه است واقعا کارگران حرفه ای و عالی دارند

 2. اصغر میرازیی گفته:

  سلام یه ماشین می خواستم از شهریار به اسلامشهر با ۴ تا کارگر ممنون میشم قیمت بدین.

 3. admin گفته:

  سلام ماشین خاور تا 3 ساعت 450 هزار تومن و هر کارگر 150 هزار تومن هزینه اش میشه

 4. عباس بهادری گفته:

  سلام نیسان می خواستم از مبدا خادم آباد به فردوسیه شهریار هزینه نیسان چقدر ميشه؟

 5. اشتراک‌ها: ستایش گودرزی

 6. محمد ناطقی پور گفته:

  با سلام
  با توجه به اینکه کارگران در این حیطه اکثرا از کارگران ساختمانی و بی تجربه هستند
  اما باربری بارا از کارگران زبده و باتجربه و مودب و با نظم استفاده میکنه
  به شخصه خیلی راضی بودم از این باربری و به شما دوستان هم پیشنهاد می کنم حتما تجربه کنید
  امیدوارم این دقت و این حسن انجام کار ادامه دار باشه و این باربری بتونه بر خلاف باربری های دیگه راه خوبش رو ادامه بده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

برای مشاهده کلیک کنید