باربری شهریار، اتوبار شهریار و باربری شهریار تهران از خدمات باربری در تهران است. باربری در شهریار، اتوبار شهریار، باربری شهریار میدان نماز، باربری اندیشه شهریار، باربری در فردوسیه شهریار در خدمت شماست. باربری باغستان شهریار، باربری شهریار وحیدیه و حمل اثاثیه منزل شهریار از خدمات باراست در حوزه باربری محدوه شهریار است. در ادامه لیست باربری های شهریار و شماره باربری در شهریار آمده است.

قیمت باربری شهریار

قیمت باربری در شهریار و هزینه اسباب کشی شهریار به شرح زیر است. برای جزئیات  کلیک کنید.

کرایه خاور برای سه ساعت : ۶۹۰ هزار تومان

کرایه نیسان برای دو ساعت : ۳۳۰ هزار تومان

دستمزد کارگر برای سه ساعت: ۱۳۰ الی ۱۷۰ هزارتومان

اتوبار شهریار

برای باربری گمرک شهریار یا باربری نزدیک گمرک شهریار و باربری نیسان شهریار و باربری خاور اسباب کشی شهریار هم می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید. اتحادیه باربری شهریار با خدمات دهی در زمینه باربری در شهریار تهران با دارا بودن شرکتهای مانند باربری شهریار میلاد، باربری انقلاب شهریار در زمینه اتوبار شهریار، وانت بار شهریار ، باربری تهران به شهریار فعالیت می کنند. برای حمل اثاثیه منزل در شهریار، باربری اثاث منزل شهریار، باربری درخشان شهریار و  باربری شهرک وایین شهریار با شماره‌های سایت تماس بگیرید.

خدمات باربری تهران به شهریار

خدمات باربری تهران به شهریار علاوه بر باربری محدوده شهریار شامل محدوده های زیر است:

باربری بین شهری شهریار

اگر به خدمات باربری بین شهری شهریار و ارسال بار و اثاثیه به شهرستان توسط نیسان، خاور و تریلی را دارید با ما تماس بگیرید. هزینه باربری بین شهری شهریار و در سایت موجود است. توجه کنید که خدمات باربری بین شهری شهریار برخلاف جابجایی درون شهری شامل بیمه هست و شما می‌توانید آن را بیمه دولتی کنید. بعضی از شرکتهای باربری برای اینکه هزینه حمل اثاثیه منزل شهریار را کاهش دهند از صدور بیمه نامه و امتناع می کنند اما این نکته را در نظر داشته باشید استفاده از بیمه نامه و بارنامه تضمینی برای حمل مطمئن بار شماست.

حمل اثاثیه منزل شهریار

برای سفارش باربری اثاث منزل شهریار، حمل اثاثیه منزل در شهریار، اتوبار شهریار، وانت بار شهریار و حمل بار به شهریار با نیسان، خاور و تریلی  لطفا با شماره زیر تماس بگیرید تا کارشناسان باراست با شما صحبت کنند. در صورتی که برای اسباب کشی در شهریار نیاز به خدمات بسته بندی و کارگر ماهر دارید همکاران ما در این زمینه نیز میتوانند به شما خدمت رسانی کنند.

باربری شهریار اندیشه

باربری شهریار اندیشه پردرخواسترین خدمات باربری در شهرستان شهریار است. اندیشه یکی از مهمترین شهرهای شهریار هست که شامل چندین فاز مثل فاز یک و دو اندیشه و فاز سه اندیشه است. برای حمل بار و اثاثیه منزل درفازهای مختلف اندیشه شهریار می‌توانید با باربری اندیشه تهران تماس بگیرید.

باربری حومه شهریار

باربری حومه شهریار شامل مناطقی مثل باربری اندیشه شهریار، باربری باغستان شهریار، باربری فردوسیه شهریار، باربری شاهدشهر، صباشهر یا وحیدیه می‌شود. باربری حومه شهریار شامل حمل اثاثیه منزل و باربری حومه شهریار به تهران است. اسباب کشی و باربری حومه شهریار توسط خاور و نیسان انجام می‌گردد.

باربری در فردوسیه شهریار شامل محلاتی مثل خیابان طالقانی، میدان خمسه و شهرک صنعتی است. باربری فردوسیه یکی از مناطق نزدیک شهریار هست که حدود ۱۶ کیلومتر با شهریار فاصله دارد. تهران و کرج دو باغستان دارد یکی محله‌ای است در کرج و دیگری باغستان شهریار که خدمات باربری باغستان شهریار در آن ارائه می‌شود. اگر قصد اسباب کشی به شهر باغستان شهریار را دارید یا می‌خواهید اسباب و اثاثیه خود را به شهرستان ارسال کنید. برای دریافت خدمات باربری در فردوسیه و باغستان شهریار با ما تماس بگیرید.

باربری حومه شهریار

اتحادیه باربری شهریار

شهریار به عنوان شهرستان همانند سایر شهرستان‌های تهران اتحادیه باربری دارد. اتحادیه باربری شهریار در آدرس شهریار، خیابان بهشتی، کوچه رودکی، پلاک ۳، مجتمع صادقیانی، طبقه دوم، واحد ۵ قرار است. شماره تلفن های اتحادیه باربری شهریار ۶۵۲۲۲۹۴۵ و ۶۵۲۴۹۵۰۷ است. در کنار سایر اتحادیه های باربری تهران، وظیفه مدیریت حمل بار و اثاثیه را در شهریار برعهده دارد.

باربری شهریار کرج

به شهریار هم شهریار کرج گفته می‌شود و هم شهریار تهران. شهریار تا قبل از سال ۱۳۶۸ شهریار کرج نامیده می‌شد چرا که از بخش‌های بزرگ شهرستان کرج به حساب می‌آمد. بعدها شهرستان شهریار مستقل شد و از توابع استان تهران به شمار آمد که اکنون به عنوان شهریار تهران حساب می‌شود. منبع باربری شهریار کرج همان باربری شهریار تهران است و فرق نمی‌کند. برای باربری شهریار کرج می‌‌توانید همچنان از خدمات باربری و اسباب کشی استفاده کنید.

باربری شهریار نیسان

نیسان بار و باربری نیسان شهریار یکی از پرطرفدارترین خدمات باربری در شهریار هست. اگر به نیسان بار در شهریار نیاز دارید کافی است با شماره‌ ۰۹۱۲۷۴۰۹۰۸۲ تماس حاصل فرمایید. نیسان یک وانت پرقدرت است که برای جابجایی وسایل سنگین و حمل اثاثیه منزل و باربری برون شهری بسیار مناسب است. در نیسان بار شهرستان به اندازه کافی پتو و چادر برزنتی موجود است تا بار شما از مبدا شهریار در سلامت کامل به مقصد برسد.

باربری ترمینال شهریار

اگر قصد ارسال خرده بار، کارتن کوچک، بسته و لوازم سبک خانه به شهرستان دارید می‌توانید این کار را از طریق باربری ترمینال شهریار انجام دهید. ترمینال شهریار در آدرس شهریار / جنب میدان نماز / پایانه ۲۲ بهمن شهریار قرار دارد. برای استفاده از خدمات باربری ترمینال شهریار باید با شرکت‌های مستقر در ترمینال تماس بگیرید. مثلاً می‌توانید برای ارسال عمده بار و خرده بار با باربری کلارسان تماس بگیرید.

منبع

باربری شهریار

وانت بار شهریار ، باربری در شهریار ، باربری ارزان در شهریار و اتوبار شهریار بابسته بندی تخصصی اثاثیه منزل وحمل بار در شهریار با ،باربری اتحادیه باربری شهریار ،باربری شهریار وحیدیه شیوه های جدید واستاندارد بابل رپ و استرچ رپ رضایت شما تنها افتخار ماست.

شماره باربری شهریار کرج ،باربری در محدوده شهریار شما در ادامه می توانید با لیست باربری شهریار و انیسان بار شهریار استفاده کنید.باربری شهریار میدان نماز، شماره تلفن باربری شهریار.

اتوبار شهریار

اتوبار شهریار حمل میزهای بزرگ کنفراسی و صندلی های اداری را به ما بسپارید تا با خدمات VIP ما حمل شوند , در صورت لزوم لحاظ شود که از خدمات ویژه ما می خواهید بهره مند شوید.

قیمت باربری در شهریار

هزینه هاو قیمت های باربري شهریار باربری شهریار ما قابل مقایسه ما سایر باربری ها نیست , شما با یکبار امتحان شاهد این امر خواهید بود.قیمت های ما بصورت فاکتور ثبت می شود تا دچار مشکل نشوید.

لیست باربری شهریار

باربری یاران شهریاراسد آباد -بلوار آزادگان -کوچه شهید آیت اله طالقانی- پلاک 19021-65683320
باربری کالج بار شهریاربلوار آزادگان -روبری اسد آباد -جنب نمایندگی ایران خودرو
باربری آواکس شهریارکرشته -کوچه نرگس- پلاک 902156423621
باربری آوادا شهریارسعیدآباد شهریار- شهرک صنعتی گلگون -میدان فاز 3 پلاک 4802156791197
نیایش بارشاهد شهر – شهسواری خیابان مطهری- بلوار شهدا پلاک 278021-65444730
باربری میلاد شهریارکهنز -خیابان شهید حسین طوقانی- کوچه برسر طبقه همکف021-65225556
باربری امیریه شهریاروحیدیه شهریار-وحیدیه کوچه هجرت- طبقه همکف09125475471
باربری انقلابرضی آباد پایین -بلوار پلیس- میدان نماز شهریار -طبقه همکف021-65251530
باربری فردوسیه شهریارفردوسیه -خیابان شهید دستغیب- خیابان خیام – پلاک 902156791197
باربری اتحاد فرارت -بکه -روستای جوقین -خیابان دیناری – طبقه همکف021-65282820
باربری باغستان شهریارباغستان – خیابان جعفری نبش سعادت -پلاک 4309125475471
باربری وحیدیه شهریاروحیدیه شهریار-کوچه نبوت-نبش امام خمینی طبقه همکف09210054871
باربری کوبارصبا شهر شهریار-خیابان جویبار پلاک 90021-65637322
باربری شهریار بارشهریار -میدان حافظ – خیابان سعدی -پلاک 10509125475471
آبان بارشهرک مخابرات شهریار- نبش ستاری 3 طبقه همکف
قدیر باریوسف آباد صیرفی شهریار-میدان بانک – جنب بانک صادرات -پلاک 1
باربری خادم آباد شهریارخادم آباد شهریار -بلوار امام -خیابان صبا کوچه صبور

باربری حومه شهریار

ما به تمام حومه شهریار خدمات می دهیم و مناطق پوشش دهی ما بدین صورت هستند: تمام مناطق شهریار و حومه،تمام مناطق رباط کریم و حومه،تمام مناطق پرند،تمام مناطق اندیشه، تمام مناطق البرز.

باربری در شهریار

اگر می خواهید از تخفیف های باربری در شهریار خاص و ویژه ما برخوردار شوید هنگام تماس با مشاورین ما حتما تاکید کنید که از سایت دیدن کرده اید تا در فاکتور شما لحاظ شود و از قیمت حمل اثاث شما کسر گردد. ماشین های باربری شهریار دارای 30 عدد پتو و دیواره های موکت کاری شده و ماشین های مدل بالا برای جابجایی سریع و مطمعن.

باربری شهریار به شهرستان

باربری شهریار به شهرستان یک اسباب کشی بی دغدغه رابا ما تجربه کنید. ارسال ماشین های :

تک ، جفت ،تریلی ،خاور ،نیسان به تمام شهرستان های ایران از جمله :

1- گیلان ، مازندران ،سمنان، بابل ، آمل ، رشت

2- قم ،کاشان، اصفهان،اراک، شیراز، کرمان

3-خراسان جنوبی(مشهد)، خراسان شمالی

4- زنجان ،قزوین،ارومیه،کردستان،کرمانشاه

سرویس دهی در کمترین زمان به کلیه نقاط ایران .

کارگر باربری شهریار

ما از کارگران ساختمانی برای جابجایی اثاثیه منزل استفاده نمی کنیم.کارگر باربری شهریار ارسال کارگر خالی برای جهت جابجایی اثاث منزل در داخل منزل و بارگیری و تخلیه اسباب ,حمل اجسام سنگین توسط کارگران دوره دیده و مجرب برای حمل :

– حمل گاوصندوق

– حمل پیانو –

حمل یخچال سایدبای ساید

– حمل میز ناهار خوری 6و8 نفره

– حمل لباسشویی 6و7و8 کیلویی

– حمل بوفه های برنجی و چوبی

کارگران ما قادر به باز و بسته کردن درب انواع یخچال ها در صورت نرفتن از راه پله یا درب ورودی.

کارگران باربری ما اخلاق را سرلوحه کار خود قرار داده تا مشتریان عزیز ناراحت نشوند.

باربری منطقه شهریار

در بخش مرکزی شهریار قرار دارد, شهریار به بهشت معروف است.مادر شهریار قادر به حمل مبل و حمل جهیزیه و اثاثیه منزل با کارگران مجرب هستیم اگر برای جاجایی خرده بار به وانت یا نیسان نیاز داشته باشید مادر خدمت شما هستیم.

قیمت خاور از شهریار به کرج۶۷۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
قیمت خاور از شهریار به تهران۵۵۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
قیمت وانت از شهریار به کرج ۳۸۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
قیمت وانت از شهریار به تهران ۳۸۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
قیمت نیسان از شهریار به کرج۵۵۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
قیمت نیسان از شهریار به تهران ۵۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
قیمت خاور از شهریار به تبریز۲,۵۵۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
قیمت خاور از شهریار به شیراز۲,۸۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
قیمت خاور از شهریار به اهواز۳,۳۸۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
قیمت خاور از شهریار به مشهد۲,۳۵۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

باربری شهریار به تهران

شاهد شهر یکی از شهر های حومه شهریار است که از مناطق پوشش دهی ما غافل نیست .

نحوه حمل لباسشویی لباسشویی یا خشک کن ها چیزی نیست اند که بخواهیم به تنهایی از جا بلند کرده و آن را جابجا کنیم,

ونیاز به کمک یا فردی داریم که توانایی بلند کردن آن را داشته باشد,

و امروزه قدرت اقتصادی به گونه ای نیست که در صورت صدمه با لباسشویی جدید آن را تعویض نمود.توصیه ما به شما این است که از کارگران باربری بخواهید تا لباسشویی شما را حمل کنند .

نکات خرید لباسشویی تا در جابجایی دچار مشکلی نداشته باشید.

نحوه جابجایی لباسشویی اجازه دهید تا آب درون لباسشویی توسط لوله تخلیه آب کاملا خالی گردد تا در هنگام جابجایی روی پاگرد یا پله ها نریزد.

شما قبل از هر چیز باید بدانید که، باید متلقات لباسشویی را جدا کرده که شامل :

لوله تخلیه آب,پریز برق, لوله های آب سرد و گرم مصرفی ،در بعضی از دستگاه ها مشاهده شده که دستگاه تصفیه نیز می باشد.پس از جمع آوری وسایل لباسشویی آن را درون لباسشویی قرار دهید تا گم نشود. پس از آن لباسشویی را با سلفون حبابدار بسته بندی کنید

تا در صورت بر خورد باهر چیزی تا دچار صدمه یا مشکل نشود.و اگر سلفون حبابدار ندارید از پارچه یا پتو آن را بسته بندی کنید. اگر خودتان قصد حمل لباسشویی رادارید ,باید توجه داشته باشید که لباسشویی کاملا افقی قرار نگیرد. واگر از باربری کمک گرفته اید تا بارتان راحمل کند نیازی به نگرانی نیست.

زیرا کارگران باربری به تنهایی و با تجربه چندین ساله مهارت حمل لباسشویی را به تنهایی دارند. پس از اینکه جابجا شده اید و در خانه جدید سکونت کردید لباسشویی را نصب کنید و اگر توانایی نصب ندارید از کارگران باربری بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

یا از دفترچه راهنما استفاده کنید. برای کم تر شدن زمان اسباب کشی تان تمام مراحل بسته بندی و بازکردن وسایل را از روز قبل آغاز کنید,تا زمان زیادی صرف نشود.

نکته :باربري شهریار،آماده اراعه هرگونه خدمات به مشتریان در شهریار هستیم.

ما در تلاشیم تا با بهترین کیفیت ممکن برای عزیزانی که در منطقه شهریار حضور دارند خدمت کنیم .اتوبار شهریار

باربري شهریار_شهریار یکی از مناطقی است که در حومه تهران واقع شده و جزو یکی از بهترین منطقه هایی است که دارای آب و هوای خنک و باغات سرسبز است و از لحاظ جمعیت چون دارای چند روستا نیز هم هست از تراکم بالایی برخوردار است.

این مقاله توسط متخصصین باربری شهریار تهیه شده تا مشتریانی که از باربری های مختلف شهریار استفاده می کنند از تمامی قوانین باربری اطلاع پیدا کنند و دچار سردرگمی تا مشکل نشوند.باربري شهریار

اگر از منطقه ای دیگر برای اساکن در شهریار قصد دارید سعی کنید از اهالی منطقه و رسم و رسوم آن منطقه اطلاع داشته باشید و برای حمل بارتان از نرخ باربري شهریار مطلع باشید تا بر سرتان کلاه نرود.

یکی از شعبه های نزدیک باربری بارا –باربري شهریار است تا در سریع ترین زمان ممکن و بهترین مکان اثاثیه شما را جابجا کند,

یکی از نکاتی که اتوبار شهریار را از دیگر باربری ها متمایز می سازد این که بار شما بیمه می شود و تمامی بار شما اعم از وسایل کوچک و بزرگ بیمه میشوند.تا در صورت بروز هرگونه مشکل باربري شهریار خسارت شما را پرداخت خواهد کرد.

شماره تماس باربری در شهریار چند است ؟

شما برای بسته بندی اثاثیه یا جابجایی منزل در منطقه شهریار کافیست با شماره 09125475471 تماس بگیرید.

قیمت های وانت و نیسان و خاور به چه صورت است ؟

قیمت وانت بار شهریار و نیسان بار شهریار تا دو ساعت حساب می شود و خاور تا سه ساعت محاسبه می شود ومبلغ هرکدام در داخل شهر و بیرون شهر متفاوت بوده و برای اطلاع از قیمت ها باید تماس بگیرید.

هزینه حمل بار در باربری محدوده شهریار

در این قسمت از مطلب به هزینه ها می پردازیم که براساس تورم هر ساله که بسته به نوع آن که از طرف دولت تعیین می شود و هم بر روی کرایه ها و همچنین نرخ کارگران باربری های شهریار و حومه را افزایش می دهد .اما ما همواره در تلاش هستیم تا از این نرخ ها کمی کاهش دهیم تا مشتریان و هموطنان ازرده خاطر نشوند.

اگر از بابت قیمت در باربری ما دچار تردید هستید می نوانید به لیست باربری های شهریار که در بالا آمده است تماس حاصل کنید و از قیمت ها با خبر شوید.

در شهریار معدود باربری هایی زیر نظر اتحادیه باربری شهریار هستند اما ما باداشتن شماره مجوز از اتحادیه خیال شما را راحت می کنیم.و لازم به زکر است که ما در حومه شهریار و تمامی اتوبار های شهریار در ارتباط هستیم حتی در صورت درخواست ماشین های متعدد ما قادر به ارسال وانت ،نیسان و خاور می باشیم.

10 دیدگاه برای “باربری شهریار |اتوبار شهریار |وانت بار شهریار

 1. عباس حبیبی گفته:

  باربری شهریار یکی از معتبرترین باربری در منطقه و حومه است واقعا کارگران حرفه ای و عالی دارند

 2. اصغر میرازیی گفته:

  سلام یه ماشین می خواستم از شهریار به اسلامشهر با ۴ تا کارگر ممنون میشم قیمت بدین.

 3. admin گفته:

  سلام ماشین خاور تا 3 ساعت 450 هزار تومن و هر کارگر 150 هزار تومن هزینه اش میشه

 4. عباس بهادری گفته:

  سلام نیسان می خواستم از مبدا خادم آباد به فردوسیه شهریار هزینه نیسان چقدر ميشه؟

 5. اشتراک‌ها: ستایش گودرزی

 6. محمد ناطقی پور گفته:

  با سلام
  با توجه به اینکه کارگران در این حیطه اکثرا از کارگران ساختمانی و بی تجربه هستند
  اما باربری بارا از کارگران زبده و باتجربه و مودب و با نظم استفاده میکنه
  به شخصه خیلی راضی بودم از این باربری و به شما دوستان هم پیشنهاد می کنم حتما تجربه کنید
  امیدوارم این دقت و این حسن انجام کار ادامه دار باشه و این باربری بتونه بر خلاف باربری های دیگه راه خوبش رو ادامه بده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *