باربری سعادت آباد تهران |اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد تهران|اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد

مجوعه خدماتی که ما در اتوبار سعادت آباد عرضه می کنیم شامل حمل و نقل اسباب و اثاثیه , بسته وسایل ,جابجایی اثاث از سعادت آباد تهران به کلیه نقاط تهران و ایران همچنین از خدمات بیمه ما نیز می توانید بهره شوید.

اتوبار سعادت آباد

شما اگر نتواید از یک باربری مورد اطمینان خدمات بگیرید قطعا دچار مشکل می شود .چون امکان دارد دبه کنند یا وسایل منزلتان آسیب ببیند. ما اینجا هستیم تا از این موارد جلوگیری شود.

باربری در سعادت آباد تهران

شما چه در حال حمل اثاث باشید چه در حال بسته بندی در هرحال کار جابجایی یک از مشکل ترین کارها است.در جابجایی نکاتی وجود دارد که شما باید از آنها اطلاع پیدا کنید تا از نحوه حمل وسایل با خبر باشید نکات هنگام جابجایی : 1 بسته بندی کنید :وسایل شکستنی را روی هم نچینید یا بدون بسته داخل کارتن قرار ندهید.باید از روزنامه برای دور پیچ کردن وسایل شکستی تان استفاده کنید 1-1وسایل تان را پر نکنید: به هنگام جابجایی سعی کنید کمد یا یخچال تان را خالی کنید اگر پر باشد کارگران ما وسایلتان را حمل نمی کنند و دلیل شان این است که درصورت پر بودن اثاث تان امکان دارد کمد تان در اثر سنگینی بشکند , یا یخچالتان براثر وزن زیاد بیفاتد وحتی برای بالا یا پایین آوردن از پله نیز سخت باشد. 1-2نکات قبل از خرید: برای خرید وسایل بزرگ مانند : مبلمان تان سعی کنید مشاوره بگیرید برای زمانی که مبل از ورودی منزلتان وارد یا خارج نشد. 1-3سلفون بکشید :برای اینکه وسایلی مانند تشک خوابتان کثیف نشود از ملافه یا سلفون استفاده کنید  تا به هنگام کشیده شدن در زمین کثیف نشوند. 1-4 سعی کنید در هنگام جابجایی تشک مبلمان تان را بسته بندی کنید تا به هنگام جابجایی زمین نریزند و آلوده شوند 1-5 داخل کشو های میز , کمد ,دراور یا بوفه را خالی کنید 1-6قفسه های بوفه را خالی کنید و در جایی امن قرار دهید.

سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقع هستند. خیابانهای سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار شهرداری وبلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند.

آموزش سئو با سیاوش پیری

2 دیدگاه برای “باربری سعادت آباد تهران |اتوبار سعادت آباد

  1. محمد وثوق گفته:

    سلام نیسان میخواستم از میدان کاج سعادت آباد به ستارخان هزینه نیسان با دوتا کارگر چقدر هست ؟طبقاتشم جفتش همکفه خورده باره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *