لوازم بسته بندی اسباب کشی + قیمت

لوازم بسته بندی اسباب کشی یا وسایل اثاث کشی شامل انواع کارتن حمل بار خشک، کارتن حمل مواد غذایی، کارتن رگال دار، بابل (ضربه گیر)، وکیوم، کاور حمل فرش، کاور خوشخواب،‌ چسب اسباب کشی و … است. در ادامه قیمت لوازم بسته بندی اسباب کشی و خرید وسایل بسته بندی  آمده است.

قیمت وسایل بسته بندی اسباب کشی

کاملترین لیست وسایل بسته بندی اسباب کشی در تهران متعلق به شرکت باربری ظریف بار است. در جدول زیر قیمت وسایل بسته بندی در شرکت ظریف بار ارائه شده است:

قیمت وسایل بسته بندی اسباب کشی

نوع وسیله قیمت توضیحات
کارتن حمل بار ۸۵ هزارتومان این محصول در ابعاد: طول۶۰*عرض۴۰*ارتفاع۴۰ سانتی متر (۲برابر کارتن موز) در۵ لایه ی مقاوم، مناسب ترین گزینه برای حمل انواع اثاثیه منزل مانند: کتاب، چینی جات، وسایل خرده ریز آشپزخانه و … می باشد. شما با استفاده از این کارتن می توانید از گم شدن و بهم ریختگی اثاثیه خود جلوگیری کرده و یک جابجایی منظم و لذت بخش داشته باشید.
کارتن موادغذایی ۹۵ هزارتومان این محصول در ابعاد: طول۶۰*عرض۴۰*ارتفاع۴۰ سانتی متر (۲برابر کارتن موز) می باشد. این نوع کارتن برای جابجایی وسایل فریزر در اسباب کشی استفاده می‌شود. با وجود یک پوشش فویل درون کارتن از فاسد یا آلوده شدن مواد غذایی جلوگیری می کند. این محصول با داشتن حالت cool box در طی مدت زمانی که شما از مبدأ به مقصد حرکت می کنید از آب شدن یخ مواد غذایی فریزر شده جلوگیری می کند.
کارتن رگال دار ۱۸۰ هزارتومان این محصول در ابعاد: طول۶۰* عرض۵۰* ارتفاع۱۰۵ سانتی متر با ۵ لایه ضخیم و مقاوم به همراه یک میله ی رگال درون کارتن می باشد. این محصول مشابه یک کمد کوچک است که ۱۰ الی ۱۵ دست لباس مجلسی، کت و شلوار در آن جای می گیرد و از فشردگی، کثیفی و چروک شدن لباس ها در حین جابجایی جلوگیری کرده و شما را از هزینه خشکشویی معاف می کند.
بابل ۲۰ نخودی ۴۵۰ هزارتومان این بابل(ضربه گیر) دارای ۲۰متر طول و ۷۵سانتی متر عرض و در ۳ لایه می باشد که در لایه میانی آن حباب هایی به اندازه نخود تعبیه شده است که خاصیت ضربه گیری عالی دارد. با استفاده از این محصول می توانید یک عدد ماشین لباسشویی و یک عدد ماشین ظرفشویی را به بهترین شکل بسته بندی کرده و از آسیب رسیدن به آنها حین اسباب کشی جلوگیری نمائید.
بابل ۳۵ گردویی ۷۴۰ هزارتومان این بابل(ضربه گیر) دارای ۳۵متر طول و ۱۵۰سانتی متر عرض و در ۳ لایه می باشد که در لایه میانی آن حباب هایی به اندازه گردو تعبیه شده است که خاصیت ضربه گیری عالی دارد. این محصول بهترین و مطمئن ترین پیشنهاد برای بسته بندی وسایل حساس، با ارزش و آنتیک می باشد تا از عدم آسیب دیدگی وسایل حین اسباب کشی اطمینان حاصل نمائید.
بابل ۹۰ نخودی ۶۹۰ هزارتومان این بابل(ضربه گیر) دارای ۹۰متر طول و ۷۵سانتی متر عرض و در ۳ لایه می باشد که در لایه میانی آن حباب هایی به اندازه نخود تعبیه شده است که خاصیت ضربه گیری عالی دارد. این محصول مناسب برای بسته بندی میز ناهارخوری، یخچال ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، … و همچنین استفاده در بین ظروف چینی و کریستال جهت جلوگیری از آسیب دیدن آنها می باشد. با استفاده از این محصول از عدم آسیب دیدگی وسایل حین اسباب کشی اطمینان حاصل نمائید.
وکیوم ۹۰ نخودی ۱ میلیون و ۱۳۰ هزارتومان این محصول شامل یک عدد بابل (ضربه گیر) ۹۰متری ۳ لایه که لایه میانی آن تشکیل شده از حباب هایی به اندازه نخود، یک عدد سلفون ۵۰۰ متری با چسبندگی و قدرت کششی بالا و دو عدد چسب پهن به عرض ۵ سانتی متر است. به کمک وکیوم ۹۰ متری می توان یک دست مبلمان ۷ نفره و متعلقات همراه آن، یک عدد یخچال ساید بای ساید، یک عدد ماشین لباسشویی، یک عدد ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و … را بسته بندی کرد و از عدم آسیب دیدن آنها در جابجایی اطمینان حاصل نمائید.
وکیوم vip 1 میلیون و۶۱۰ هزارتومان این محصول شامل ۲۵ عدد فوم نبشی ۲ متری به ضخامت ۱۰ الی ۱۵ میلیمتر، ۵۰۰ متر استرج رپ(سلفون)، ۲ حلقه چسب پهن و ۹۰ متر بابل رپ(ضربه گیر) نخودی می باشد. وکیوم vvip یکی از جدیدترین و بهترین و ویژه ترین محصولات شرکت ظریف بار است که نه‌ تنها میتوان دورتادور، لبه ها و گوشه های وسایل را به وسیله فوم نبشی آن پوشش داد، بلکه می توان توسط بابل ۹۰ متری آن سطح وسایل را نیز پوشش داد و بدین صورت از آسیب دیدگی و رسیدن هرگونه خط و خش به سطح وسایل جلوگیری نمود.
وکیوم فوم نبشی ۹۲۰ هزارتومان این محصول یکی از جدیدترین و ویژه ترین محصولات شرکت ظریف بار است که ساخت خود شرکت می باشد و از ۲۵ عدد فوم ۲متری با ضخامت ۱۰ الی ۱۵ میلیمتر و ۲ حلقه چسب پهن و یک عدد استرج رپ (سلفون) ۵۰۰ متری تشکیل شده که جهت محافظت از دورتادور، لبه و گوشه های وسایل شما استفاده می شود. با استفاده از این محصول می توانید مطمئن باشید که هیچ گونه ضربه ای باعث آسیب رساندن به لبه های وسایل شما مثل دورتادور آینه کنسول، قاب، تاج تخت و پایه مبلمانتان نمی شود.
وکیوم ۲۰ نخودی ۸۶۵ هزارتومان این محصول شامل یک عدد بابل (ضربه گیر) ۲۰متری ۳ لایه که لایه میانی آن تشکیل شده از حباب هایی به اندازه نخود، یک عدد سلفون ۵۰۰ متری با چسبندگی و قدرت کششی بالا و دو عدد چسب پهن به عرض ۵ سانتی متر است. بسته بندی با وکیوم ۲۰ متری درصد احتمال خسارت را پائین آورده و تجربه نشان داده اشخاصی که از این وکیوم برای بسته بندی استفاده کرده اند از انتقال و جابجایی خود نهایت رضایت را داشته اند.
وکیوم ۳۵ گردویی ۱ میلیون و ۱۸۰ هزارتومان این محصول شامل یک عدد بابل (ضربه گیر) ۳۵متری ۳ لایه که لایه میانی آن تشکیل شده از حباب هایی به اندازه گردو، یک عدد سلفون ۵۰۰ متری با چسبندگی و قدرت کششی بالا و دو عدد چسب پهن به عرض ۵ سانتی متر است. وکیوم گردویی با حباب های بزرگ به اندازه گردو در کنار هم تبدیل به یک ضربه گیر قوی و منسجم شده که برای بسته بندی وسایل ظریف، تزئینی و قیمتی مورد استفاده قرار می گیرد تا از عدم آسیب دیدگی وسایل در جابجایی اطمینان حاصل نمائید.
کاور حمل فرش ۱۲ متری ۱۰۵ هزارتومان کاور مخصوص حمل و جابجایی فرش ۱۲ متری تهیه شده از مواد اولیه مرغوب (اسپان باند سوزنی) با استفاده از این کاور مخصوص فرش از باز شدن فرش در حین جابجایی و کثیف شدن آن جلوگیری کنید.
کاور حمل فرش ۶ متری ۹۰ هزارتومان کاور مخصوص حمل و جابجایی فرش ۶ متری تهیه شده از مواد اولیه مرغوب (اسپان باند سوزنی) با استفاده از این کاور مخصوص فرش از باز شدن فرش در حین جابجایی و کثیف شدن آن جلوگیری کنید.
کاور حمل فرش ۹ متری ۹۵ هزارتومان کاور مخصوص حمل و جابجایی فرش ۹ متری تهیه شده از مواد اولیه مرغوب (اسپان باند سوزنی) با استفاده از این کاور مخصوص فرش از باز شدن فرش در حین جابجایی و کثیف شدن آن جلوگیری کنید.
فوم نبشی ۴۸۰ هزارتومان این محصول یکی از جدیدترین و ویژه ترین محصولات شرکت ظریف بار است که ساخت خود شرکت می باشد. از ۲۵ عدد فوم نبشی ۲ متری با ضخامت ۱۰ الی ۱۵ میلیمتر تشکیل شده که جهت محافظت از دورتادور، لبه و گوشه های وسایل شما استفاده می شود. با استفاده از این فوم می توانید مطمئن باشید هیچ گونه ضربه ای باعث آسیب رساندن به لبه های وسایل شما مثل دورتادور آینه کنسول، قاب، تاج تخت و پایه مبلمانتان نمی شود.
کیف جاکفشی مردانه ۴۵ هزارتومان این محصول کم حجم، کم جا و ضد آب در ابعاد: عرض ۳۵* طول۵۲* عمق ۱۷ سانتی متر می باشد که قابلیت بسته بندی و جای دادن ۶ جفت از کفش های مردانه تا سایز ۴۲ را در خود دارد. به دلیل کم حجم بودن می توانید زیر تخت یا بالای کمد از آن نگهداری کنید. مناسب برای مسافرت های شما تا با کمک آن بتوانید ۶ جفت از کفش های مورد علاقه تان را به صورت پک شده و منظم همراه خود داشته باشید.
کیف جاکفشی زنانه ۴۵ هزارتومان این محصول کم حجم، کم جا و ضد آب در ابعاد: عرض ۳۵* طول۵۲* عمق ۱۷ سانتی متر می باشد که قابلیت بسته بندی و جای دادن ۶ جفت از کفش های زنانه تا سایز ۴۰ را در خود دارد. به دلیل کم حجم بودن می توانید زیر تخت یا بالای کمد از آن نگهداری کنید. مناسب برای مسافرت های شما تا با کمک آن بتوانید ۶ جفت از کفش های مورد علاقه تان را به صورت پک شده و منظم همراه خود داشته باشید.
ساک رختخواب ۸۰ هزارتومان این محصول از جنس پشم شیشه و در ابعاد :عرض۵۲* عمق۵۲* طول۱۲۰ سانتی متر می باشد. این ساک قابلیت بسته بندی یک یا دو دست رختخواب را دارد. بنا به سلیقه می توان از آن جهت پک کردن لباس، پرده و ملحفه نیز استفاده کرد. با قرار دادن ساک رختخواب در کمد دیواری می توان از نمای مرتب کمد نیز لذت برد.
کاور خوشخواب دو نفره ۳۷*۱۸۰*۲۰۰ سانتی متر ۳۰۰ هزارتومان کاور خوشخواب دو نفره در ابعاد :طول ۲۰۰ * عرض ۱۸۰ * ارتفاع ۳۷ سانتی متر یکی از جدیدترین محصولات شرکت ظریف بار میباشد.این محصول از برزنت ۹۰ گرمی؛ضد آب و قابل شستشو تولید شده است.کاور خوشخواب جهت جلوگیری از آسیب دیدگی،لک یا کثیف شدن خوشخواب های شما می باشد
کاورخوشخواب یک و نیم نفره ۳۷*۱۲۰*۲۰۰ سانتی متر ۲۵۰ هزارتومان کاور خوشخواب یک و نیم نفره در ابعاد :طول ۲۰۰ * عرض ۱۲۰ * ارتفاع ۳۷ سانتی متر یکی از جدیدترین محصولات شرکت ظریف بار میباشد.این محصول از برزنت ۹۰ گرمی؛ضد آب و قابل شستشو تولید شده است.کاور خوشخواب جهت جلوگیری از آسیب دیدگی،لک یا کثیف شدن خوشخواب های شما می باشد
چسب پنج سانتی ۲۵ هزارتومان چسب پهن با متراژ ۵۰۰ متر و عرض ۵ سانتی متر که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده و از آن جهت محکم کردن بسته بندی وسایل می توان استفاده کرد.
استرج رپ (سلفون) ۳۹۰ هزارتومان استرج رپ (سلفون) به متراژ ۵۰۰ متر و ۳۰ سانتی متر عرض با چسبندگی بسیار بالا و قدرت کششی فوق العاده که از بهترین مواد اولیه تهیه شده و برای بسته بندی اقلام و کالاها مناسب می باشد. با استفاده از این محصول می توانید از کثیف شدن اثاثیه و نشستن غبار بر روی آنها جلوگیری کرده و یک اثاث کشی پاکیزه و تمیز را تجربه نمائید.

خرید لوازم بسته بندی اسباب کشی

برای خرید لوازم بسته بندی اسباب کشی یا خرید وسایل اسباب کشی مثل کارتن اسباب کشی یا کارتن موز می‌توانید به صورت حضوری به مولوی تهران یا به صورت اینترنتی از سایت‌های دیجی‌کالا یا ترب یا دیوار خرید کنید.

خرید وسایل اسباب کشی از دیجی کالا

دیجی کالا یکی از فروشگاه‌های معروف و معتبر ایران هست که شما می‌توانید وسایل اسباب کشی را از آنجا خرید کنید. وسایل اسباب کشی در دیجی‌کالا در دسته بندی Packing Accessories Category طبقه بندی شده اند. پربازدیدترین وسایل اسباب کشی دیجی کالا به ترتیب عبارت است: : سلفون، بست، نایلون حبابدار یا ضربه گیر، کارتن، پلاستیک بسته بندی، یونولیت، پلاستیک حرارتی.

کارتن برای اسباب کشی

کارتن اسباب کشی مهمترین وسیله در میان وسایل اثاث کشی است.

برای اسباب کشی می‌توانید از کارتن نو و کارتن دست دوم استفاده کنید. توضیحات بیشتر در مورد کارتن دست دوم برای اسباب کشی در مطلب کارتن اسباب کشی آمده است.

کاور اسباب کشی

در اسباب کشی انواع کاور اسباب کشی استفاده می‌شود. کاور اسباب کشی در سه نوع بیشتر استفاده می‌شود: کاور تشک، کاور لباس و کاور فرش برای اسباب کشی. (منبع). در ادامه توضیحات بیشتری در مورد کاور تشک برای اسباب کشی آمده است.

کاور تشک برای اسباب کشی

کاور تشک یکی از وسایل مورد استفاده در بسته بندی وسایل منزل و  هست.

یکی از کالاهایی که بسیاری روی آن حساس هستند تشک است که هم کثیف شده اش به دل نمی چسبد هم بدلیل بزرگی تمییز کردنش مشکل.

بهترین راه حل استفاده از نایلون عریض است که به راحتی مشکل شما را حل می کند

البته می توان از سلفون نیز به عنوان پوشش برای آن استفاده کرد که بدلیل حجم و وزن بالا باید چندین بار دور آن پیچیده شود که این مسئله یک مقدار کار را مشکل می کند. منبع

خوشخواب یکی از برندهای معروف تشک در ایران هست. پس به همین خاطر بعضی افراد در جستجوی کاور خوشخواب برای اسباب کشی هستند.

کیسه اسباب کشی

بعضاً به کاور اسباب کشی، کیسه اسباب کشی هم گفته می‌شود. البته شما می‌توانید از گونی یا کیسه بزرگ هم برای اسباب کشی استفاده کنید. به بعضی ساک‌های زیبدار هم کیسه اسباب کشی گفته می‌شود.

سلفون اسباب کشی

سلفون به مشما نازکی گفته می‌شود که برای بسته بندی غذا، وسایل و اسباب منزل و بسته بندی مبل استفاده می‌شود.

برای خرید سلفون اسباب کشی یا سلفون برای اسباب کشی می‌توانید از سایت‌هایی مثل دیجی کالا یا ترب استفاده کنید. سلفون اسباب کشی دیجی کالا کمی گران است در مقابل قیمت سلفون اسباب کشی در ترب کمتر و اقتصادی‌تری است. قیمت سلفون اسباب کشی براساس متراژ از ۵۰ هزارتومان تا ۵۰۰ هزارتومان متغیر است. همچنین دقت کنید دو نوع سلفون غذا و سلفون مخصوص اسباب کشی وجود دارد.

نایلون اسباب کشی

نایلون اسباب کشی یا مشمای حبابدار به نوعی از مشما گفته می‌شود که به دانه های حباب روی آن وجود دارد.

به نایلون اسباب کشی، بابل رپ یا ضربه گیر هم گفته می‌شود.

فوم اسباب کشی

به جای استفاده از مشمای حبابی می‌توانید از فوم اسباب کشی استفاده کنید.

فوم اسباب کشی و بسته بندی را علاوه بر ابزارفروشی‌ها می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین مثل دیجی‌کالا یا ترب تهیه کنید.

روزنامه باطله برای اسباب کشی

روزنامه باطله یکی از وسایلی است که برای بسته بندی اسباب کشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید روزنامه باطله برای اسباب کشی می‌توانید از سایت دیوار استفاده کنید یا اینکه عبارت “خرید روزنامه باطله برای اسباب کشی” را در گوگل جستجو کنید.

جعبه و سبد اسباب کشی

یکی دیگر از لوازم اسباب کشی، جعبه اسباب کشی هست. به جعبه اسباب کشی، باکس یا Box اسباب کشی و سبد اسباب کشی هم گفته می‌شود. به قرار دادن وسایل داخل جعبه هم باکس کردن گفته می‌شود.

باکس (جعبه مخصوص اثاث کشی) به جعبه پلاستیکی مخصوص اثاث کشی منازل و موسسات گفته می‌شود که ابعادی بزرگتر از کارتن اسباب کشی دارد.

این جعبه‌ها بزرگتر از کارتن موز بوده و ابعاد آن‌ها ۳۰(ارتفاع)×۴۰(عرض )× ۶۰(طول) است.

مزین استفاده از جعبه اسباب کشی در مقایسه با کارتن اسباب کشی داشتن یک اثاث کشی ایمن ، آسان ، به صرفه ، بهداشتی ، عدم نیاز به بسته بندی و حافظ محیط زیست است.

جعبه اسباب کشی معمولاً اجاره داده می‌شود و خرید جعبه اسباب کشی منطقی نیست.

هزینه اجاره جعبه اسباب کشی برای ۵ شبانه روز به شرح زیر است.

۱۵ جعبه = ۲۰۰ هزار تومان

۲۰ جعبه = ۲۵۰ هزار تومان

۲۵ جعبه = ۳۰۰ هزار تومان

۳۰ جعبه = ۳۵۰ هزار تومان

بیش از ۵ روز به ازای هر جعبه در هر روز ۲،۰۰۰ تومان به هزینه اجاره اضافه می گردد.

شما می‌توانید برای سبد اسباب کشی از سایت دیوار استفاده کنید. اگر عبارت سبد اسباب کشی را در دیوار جستجو کنید، افرادی هستند که سبد اسباب کشی اجاره می‌دهند مثلاً می‌توانید از یا سایت jabeh-asaskashi.ir یا ejareh-box.ir تعداد ۲۵ عدد از سبدهای پلاستیکی اسباب کشی را برای یک هفته به مبلغ ۴۰۰ تومان اجاره کنید.

آموزش سئو با سیاوش پیری