باربری شهرک امید| اتوبار شهرک امید

باربری شهرک امید، اتوبار شهرک امید و باربری شهرک امید تهران از خدمات باربری شرق تهران است. اگر به باربری در شهرک امید، اتوبار در شهرک امید، حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی شهرک امید، حمل بار شهرک امید، وانت بار شهرک امید، باربری شرق تهران شهرک امید، نیسان بار شهرک امید و شماره باربری شهرک امید تهران با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

باربری شهرک امید
باربری شهرک امید

شماره تلفن باربری شهرک امید

09125475471

09109918198

هزینه باربری شهرک امید

قیمت باربری شهرک امید و نرخ حمل بار در شهرک امید تهران و مناطق اطراف برای انواع ماشین باربری برای سال ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است. باربری و اسباب کشی در تهران دارای جزئیات زیادی هست که می‌توانید در نرخ حمل اثاثیه منزل تهران مشاهده کنید.

قیمت باربری شهرک امید

کرایه خاور برای سه ساعت800 هزار تومان
کرایه نیسان برای دو ساعت500 هزار تومان
کرایه وانت برای دو ساعت450 هزار تومان
هزینه کارگر برای سه ساعت250 هزار تومان

اتوبار شهرک امید
اتوبار شهرک امید

شهرک امید کجاست؟

این شهرک در شمال شرقی تهران کنار بخش غربی جنگل های لویزان و در بخش جنوبی زمین های قوچک قرار گرفته است. نزدیکی به جنگل های لویزان و بوستان شمیرانات باعث شده آب و هوای شهرک امید نسبت به مناطق مرکزی تهران خنک تر و سالم تر باشد.

از طرفی فضای سبز شهرک امید، از فضای سبز هر منطقه دیگر در تهران بیشتر است.شهرک امید از شمال به بزرگراه شهیدباقری و باغ پرندگان، از جنوب به محله قنات کوثر و بزرگراه شهید زین الدین، از شرق به بزرگراه شهیدباقری و از غرب نیز به پارک جنگلی لویزان محدود می‌شود.

این شهرک شامل یک هزار و ۹۴۹ واحد مسکونی در قالب ۱۸ برج و ۵۴ خانه ویلایی است و جمعیت ساکن در آن حدوداً ۸ هزار نفر برآورد می‌شود. این شهرک که در میان جنگل لویزان و بوستان جنگلی یاس در شمیرانات واقع شده، محل تلاقی مناطق یک و چهار شهر تهران است.

به دلیل دسترسی مناسب به بزرگراه‌های شهر، جانمایی فوق‌العاده برج‌های مسکونی و بکارگیری استانداردهای لازم و روز دنیا در طراحی این برج‌ها و مقاومت واحدها در برابر زلزله تا ۸ ریشتر، شهرکی شاخص به شمار می‌آید. (منبع)

حمل اثاثیه با باربری شهرک امید

برای سفارش باربری شهرک امید، اتوبار شهرک امید و حمل اثاثیه منزل در شهرک امید  می‌توانید همه روزه حتی روزهای تعطیل با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. آماده ارائه انواع خدمات باربری و اسباب کشی و حمل بار با انواع ماشین وانت، نیسان، خاور، کامیونت و کامیون در محدوده شرق تهران به خصوص منطقه شهرک امید  است. برای اطلاع از قیمت دقیق اتوبار و باربری در شهرک امید تهران با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

باربری شهرک امید

09125475471

09109918198

آموزش سئو با سیاوش پیری