باربری شهرک صنعتی نصیر آباد|اتوبار شهرک صنعتی نصیرآباد

باربری شهرک صنعتی نصیر آباد و اتوبار شهرک صنعتی نصیر آباد به عنوان یکی از چندین باربری نصیر آباد در نصیر آباد فعالیت می کند . ما دارای وانت بار نصیرآباد و همچنین نیسان بار نصیر آباد است تا در صورت جابجایی اثاث خرده یا وسایل حجیم و تکی نیاز شما را برآورده کرده و در کمترین زمان با کارگران مجرب در اختیار شما هستند.

باربری شهرک صنعتی نصیر آباد

باربری نصیر اباد
باربری نصیر اباد

باربری حسن آباد فشافویه ،باربری چهاردانگه ، اتوبار پرند

کارگر باربری نصیر آباد آز آنجایی که در هنگام حمل بار به شهرستان های همجوار یا نقل مکان به نصیر آباد انسان دچار خستگی یا اینکه تجربه کافی برای حمل وسایل سنگین ندارد .

بدین تریب شما میتوانید از کارگر باربری در نصیر آباد استفاده کنید تا هم برای جابجایی اثاث در داخل منزل به شما کمک کند و هم در صورت نیاز برای بارگیری و تخلیه بار به شما کمک کند.

اتوبار نصیر آباد در کدام مناطق تهران حومه دارد؟

ما در تمامی نقاط تهران شعبه داریم تا در صورت کمک به شما عزیزان خدمات رسانی کنیم وما تمام سعی و تلاش خود را میکنیم تا وسایل شما به صورت صحیح و سالم به مقصد درخواستی برسد.

قیمت باربری نصیر اباد

قیمت باربری نصیر اباد و نرخ حمل بار در محدوده نصیر شهر تهران و مناطق اطراف برای انواع ماشین به شرح جدول زیر است. برای اطلاعات کافی در مورد کرایه باربری در شهرک صنعتی نصیر آباد و هزینه حمل بار به شهرستان با خاور به جدول زیر مراجعه کنید.

هزینه اتوبار نصیر شهر

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت🔸🔸250 هزار تومان🔸
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت 🔸🔸350 هزار تومان🔸
کرایه خاور برای سه ساعت 🔸🔸550 هزار تومان🔸
کرایه کامیون🔸🔸تماس بگیرید🔸
کرایه تریلی🔸🔸 تماس بگیرید 🔸
دستمزد کارگر برای سه ساعت 🔸🔸250 هزار تومان🔸

باربری نصیر آباد

قیمت باربری در نصیر آباد چگونه است؟

قیمت های ما بصورتی است که اتحادیه به ما ابلاغ کرده و برای استعلام هزینه ها باید تماس گرفته چون نوع ماشین و نوع بار و مسافت طی شده باید اعلام گردد تا مبالغ به صورت دقیق به مشتریان معلوم شود.شماره 09125475471تماس ما برای اعلام هزینه ها
وانت بار نصیر آباد از وانت بار نصیر آباد برای حمل خرده مانند :لباسشویی یا یخچال و کمد کارگر باشد تا وسایل 2 یا 1استفاده می شود .و حتما همراه وانت باید شما را بار و تخلیه کنند.

خدمات اتوبار شهرک صنعتی نصیر آباد اتوبار شهرک صنعتی نصیر آباد به صورت شبانه روزی در این منطقه در تلاش است تا از صفر تا صد یک اسباب کشی راحت را برعهده داشته باشد .

همچنین باید در نظر داشته اشید که شرکت های زیادی در نصیر آباد وجود دارند که وظیفه حمل و نقل شما را برعهده دارند اما سابقه کاری و با داشتن 30 هزینه را تنها ارکان خود قرار ندهید ما با مجوز باربری از اتحادیه این ارمغان را به شما می دهیم که بایک باربری مطمعن جابجا شوید.

لیست باربری نصیر آباد

باربری نصیر شهر09125475471نصیر آباد،خیابان امام رضا ،نبش لاله 9
باربری شهرک صنعتی نصیر آباد02156411438شهرک صنعتی نصیر آباد ،سرو 3
وانت بار نصیر شهر02156791197نصیر شهر ،بلوار ولایت ،خیابان شهدای گمنام ،پلاک 93
نیسان بار نصیر آباد09109918198 نصیر شهر ، 10 متری مفتح ، کوچه نادری
اتوبار نصیر آبادنصیر شهر ، خیابان الغدیر غربی ، پلاک 120
شماره تلفن باربری شهرک صنعتی نصیر آباد

نیسان بار نصیر آباد اگر شما باری دارید که در وانت جا نمی شود یا اگر خاور بخواهید هزینه آن زیاد است می توانید از نیسان بار نصیر آباد خدمات بگیرید چون نیسان قادر به حمل بار های حجیم و سنگین بوده و به راحتی آن را جابجا می کند.

باربری نصیر آباد رباط کریم ما در صورت درخواست شما برای بسته بندی اثاث شما و فقط برای بسته بندی هم می توانیم از نیروی خود به شما کمک کنیم .

باربری نصیر شهر
باربری نصیر شهر

نصیر شهر کجاست؟

نصیرشهر شهری در بخش مرکزی شهرستان رباط‌کریم است. جمعیت این شهر در سال ۱۳۸۵، برابر با ۲۳٫۸۰۲ نفر بوده‌است.[۱] در دی ماه ۱۳۹۱ بر اساس ابلاغیهٔ دولت، نام نصیرآباد به نصیر شهر تغییر کرد.[۲]

در دوران دولت محمود احمدی‌نژاد شهرداری نصیرشهر بر اساس مصوبه هیئت دولت ۳۵ هزار متر زمین خود را در اختیار اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم قرار داد تا این اداره بتواند با استفاده از این زمین اقدام به احداث یک استادیوم ورزشی پنج هزار نفری کند، اما این پروژه هیچ گاه به اجرا نرسید.(منبع)

سوالات متداول مشتریان

آیا شماره 09125475471 باربری نصیر آباد به شهرستان بار است یا شماره دیگری نیز دارد ؟

بله- ما علاوه بر این شماره تلفن دارای شماره اتوبار نصیر آباد که 09109918198 است به تمام نقاط ایران بار حمل می کنیم.

آیا پایانه باربری نصیر شهر اعلام بار برای حمل بار به شهرستان هم دارد و بار را بیمه می کند؟

بله – اتوبار نصیرشهر تا سقف 20 میلیون بار را بیمه می کند ولی اگر مشتری احساس کند که ارزش بار بیشتر باشد می تواند درخواست کند تا مقدار بیمه را افزایش دهد در ضمن برای حمل بار به شهرستان فقط با شماره 02156411438 تماس حاصل کنید.

آموزش سئو با سیاوش پیری