باربری مصباح کرج

باربری مصباح، اتوبار مصباح و باربری مصباح کرج از خدمات باربری در کرج است. اگر به اتوبار در مصباح، باربری در کرج مصباح، باربری خیابان مصباح، باربری چهارراه مصباح، باربری کرج مصباح، حمل بار مصباح، اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل مصباح کرج، شماره باربری مصباح کرج نیاز دارید می‌توانید با شماره تلفن 09125475471 و تلفن تماس حاصل فرمایید.

 

شماره باربری مصباح کرج

09125475471

09109918198

باربری مصباح

مصباح کرج کجاست؟

مصباح یکی از قدیمی ترین محله‌های شهرکرج است. در واقع این محله به همراه حصار، حیدرآباد و دولت آباد 4 محله قدیمی کرج را تشکیل می‌دهند. در گذشته به این محله ده کرج می‌گفتند. در واقع ده کرج پایه تشکیل شهرستان کرج بوده است.

خیابان اصلی محله بین بلوار امامزاده حسن (ع) و دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران قرار گرفته است.  ابتدا خیابان اصلی که به آن سر مصباح می‌گویند؛ در فاصله 50 متری چهار راه مصباح شروع می‌شود و خیابان امامزاده حسن را قطع می‌کند. در واقع چهار راه مصباح که نام خود را از این محله گرفته تقاطع خیابان امامزاده حسن (ع) و بلوار هفت تیر است. این باعث شده بسیار از مردم دچار اشتباه شوند و بلوار امامزاده حسن(ع) را خیابان مصباح بدانند. (منبع)

 

حمل اثاثیه منزل با باربری مصباح

برای سفارش باربری مصباح، حمل بار در محدوده مصباح کرج با انواع ماشین باربری وانت نیسان، خاور، کامیونت می‌توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید ماآماده ارائه انواع خدمات باربری در شهر کرج و مناطق مختلف آن مثل مصباح و محلات اطراف، ارسال کارگر اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل است. برای اطلاع از قیمت باربری مصباح و نرخ حمل اسباب کشی در کرج مصباح با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

باربری مصباح

09125475471

09109918198

آموزش سئو با سیاوش پیری