باربری جیحون

باربری جیحون ، باربری جیحون تهران ، باربری جیحون بار تهران ، باربری خیابان جیحون از خدمات ما ست برای تماس می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن باربری جیحون

09125475471

09109918198

باربری جیحون

حمل اثاثیه منزل جیحون

برای سفارش اتوبار خیابان جیحون، باربری در تهران جیحون، اتوبار جیحون،شرکت باربری جیحون و حمل بار به شهریار با نیسان، خاور و تریلی  لطفا با شماره زیر تماس بگیرید تا کارشناسان باراست با شما صحبت کنند. در صورتی که برای باربری جیحون بار نیاز به خدمات بسته بندی و کارگر ماهر دارید همکاران ما در این زمینه نیز میتوانند به شما خدمت رسانی کنند.

باربری بین شهری جیحون

اتوبار تهران جیحون اگر به خدمات باربری بین شهری جیحون و ارسال بار و اثاثیه به شهرستان توسط نیسان، خاور و تریلی را دارید با ما تماس بگیرید. هزینه باربری بین شهری جیحون و هزینه باربری جیحون به شهرستان در سایت موجود است.

توجه کنید که خدمات باربری بین شهری جیحون برخلاف جابجایی درون شهری شامل بیمه هست و شما می‌توانید آن را بیمه دولتی کنید.

بعضی از شرکتهای اتوبار منطقه جیحون باربری برای اینکه هزینه حمل اثاثیه منزل جیحون را کاهش دهند از صدور بیمه نامه و بارنامه امتناع می کنند باربری منطقه جیحون نزدیک جیحون اما این نکته را در نظر داشته باشید استفاده از بیمه نامه و بارنامه تضمینی برای حمل مطمئن بار شماست.

 

قیمت باربری جیحون

قیمت باربری در جیحون و هزینه اتوبار جیحون بار به شرح زیر است. جابجایی و باربری اثاث منزل  دارای جزئیات زیادی هست که می‌توانید در صفحه نرخ حمل اثاثیه منزل  مشاهده کنید.

 

هزینه باربری جیحون

کرایه خاور برای سه ساعت : ۷۵۰ هزارتومان
کرایه نیسان برای دو ساعت : 600 هزارتومان
کرایه وانت برای دو ساعت 500  هزارتومان
دستمزد کارگر برای سه ساعت: 250  هزارتومان

باربری جیحون تهران

شرکت باربری جیحون پردرخواسترین خدمات باربری منطقه جیحون است.  هست که  است. برای حمل بار و اثاثیه منزل درباربری در تهران جیحون می‌توانید با باربری اندیشه تهران تماس بگیرید.

جیجون کجاست ؟

خیابان جیحون یکی از خیابان‌های قدیمی شهر تهران است که در گذشته به خیابان استوار لشکری معروف بوده‌است.

این خیابان در منطقه ۱۰ شهر تهران و در جهت شمالی ـ جنوبی قرار دارد و از خیابان آزادی آغاز می‌شود. کارخانه مشهور نوشابه‌سازی زمزم در ابتدای خیابان جیحون و زمین قدیمی فوتبالی معروف به میلان که در حال حاضر مجموعه ورزشی جیحون نامیده می‌شود در انتهای آن قرار دارد.

این خیابان از خیابان آزادی شروع می‌شود یک طرفه‌ است و مسیر خودروها از شمال به جنوب است. این خیابان از سمت غرب اولین خیابان از مجموعه خیابان‌های موازی و قدیمی‌ای چون: کارون، قصرالدشت، خوش و رودکی (سلسبیل) است.

این خیابان از طریق ایستگاه متروی شادمان در خط ۲ و خط ۴ قابل دسترسی است.

خیابان جیحون با خیابان‌های قدیمی و پرتردد بهنود، طوس، دامپزشکی، هاشمی، امام خمینی (سپه سابق)، مالک‌اشتر (چهارراه گلی)، مرتضوی و کمیل (بابائیان سابق) تقاطع دارد و این تقاطع‌های پی‌درپی و همچنین باریک بودن همگی آنها سبب ایجاد ترافیک سنگین می‌شوند. از جمله مکان‌های مهم خیابان جیحون می‌توان به پارک آینه، استخر نگین غرب تهران (وابسته به سازمان تأمین اجتماعی) نام برد.

تقاطع خیابان جیحون با خیابان مالک اشتر (آریانای سابق) معروف به چهارراه گلی از شلوغ‌ترین و پررفت و آمدترین چهارراه‌های این خیابان است که دارای مغازه‌ها و پاساژهای پرشمار برای خرید مردم محله جیحون می‌باشد.(منبع )

اتوبار جیحون

محله جیحون کجاست؟

در کنار اسم محله‌هایی چون هاشمی، مرتضوی و کارون، حتماً نام جیحون را شنیده‌اید. محله‌ای با خیابانی به نام جیحون که در گذشته معروف به خیابان استوار لشکری بود. این محله در منطقهٔ ۱۰ شهرداری تهران واقع شده است. خیابان عریض و یک طرفهٔ آن یعنی خیابان جیحون در جهت شمالی به جنوبی شهر قرار دارد و از خیابان آزادی آغاز شده و به خیابان عرب ختم می‌شود.

در این خیابان، تقاطع‌های مهمی با دیگر خیابان‌های مهم منطقهٔ ۱۰ وجود دارد. از قبیل آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • بهنود
 • طوس
 • دامپزشکی
 • هاشمی
 • امام خمینی (ره)
 • مالک اشتر
 • مرتضوی
 • کمیل

ازجمله محله‌های مهم و همجوار این محله و خیابان جیحون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محله کارون و مرتضوی در شرق
 • محله زنجان و هاشمی در غرب
 • محله هفت‌چنار و جی در جنوب
 • محله دریان‌نو و شریف در شمال(منبع)

شماره باربری جیحون

09125475471

09109918198

آموزش سئو با سیاوش پیری