لیست ارزان ترین وانت بار اسلامشهر

وانت بار اسلامشهر، اتحادیه وانت بار اسلامشهر و اسنپ وانت اسلامشهر از خدمات باربری اسلامشهر تهران و باربری پرند است. اگر به وانت بار در اسلامشهر، وانت تلفنی در منطقه اسلامشهر، باربری وانت اسلامشهر، وانت اسلامشهر، کرایه وانت بار اسلامشهر،پیک وانت بار اسلامشهر ، وانت تلفنی اسلامشهر ،اگر شماره وانت بار اسلامشهر نیاز دارید می‌توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

وانت بار اسلامشهر

09125475471

09109918198

وانت بار اسلامشهر
وانت بار اسلامشهر

قیمت وانت بار اسلامشهر

قیمت وانت بار اسلامشهر و نرخ حمل بار در محدوده اسلامشهر تهران و مناطق اطراف برای انواع وانت بار به شرح جدول زیر است. برای اطلاعات کافی در مورد کرایه وانت در اسلامشهر و هزینه حمل بار به شهرستان با وانت به جدول زیر مراجعه کنید.

هزینه وانت بار اسلامشهر

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت۲5۰/۰۰۰ تومان
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت3۵۰/۰۰۰ تومان
کرایه وانت مزدا برای دو ساعت4۵۰/۰۰۰ تومان
کرایه وانت آریسان برای دو ساعتموجود نیست
کرایه وانت پراید برای دو ساعتموجود نیست
دستمزد کارگر اسباب کشی برای دو ساعت300/۰۰۰ تومان

اگر در حال جابه‌جایی وسایل خانه خود هستید یا می‌خواهید وسیله‌ای سنگین را از محل کار خود به نقطه‌ای از شهر انتقال دهید، وانت بار آنلاین اسنپ بهترین انتخاب ممکن است. بنابراین، هیچ‌گونه محدودیتی نسبت به نوع کاربری ساختمان جهت انتقال بار وجود ندارد و کلیه مشتریان می‌توانند وسایل خود را از منزل، شرکت یا مغازه خود به مکان دیگری منتقل کنند .(منبع)

لیست وانت بار اسلامشهر

لیست وانت باراسلامشهر که زیر نظر اتحادیه فعالیت می‌کنند، در ادامه آمده است. از جدول زیر برای استعلام قیمت وانت بار در نزدیکی خود می‌توانید استفاده کنید. این وانت بارها و وانت تلفنی ها موظف به رعایت هستند.

لیست وانت بار اسلامشهر

وانت بار اتحادیه09125475471تهران ، اسلامشهر ، کوچه باغ فیض پاساژمجمر ، پلاک ۴ ، طبقه اول ، واحد ۳۶ وانت بار
وانت بار اتحادیه09109918198تهران ، اسلامشهر ،چهاردانگه ، خیابان شهید جواد زارعی ، پلاک ۲۵ ، طبقه همکف وانت بار
وانت بار اتحادیه02156791197تهران –اسلامشهر– واوان – ساختمان دادرس  – پلاک ۶– طبقه دوم
وانت بار بیسیم تهران02156411438تهران – قائمیه – خیابان ولیعصر – ساختمان دادرس – پلاک ۶۵۳ – طبقه دوم
اتحادیه وانت بار اسلامشهر

سفارش وانت بار اسلامشهر

برای سفارش وانت بار اسلامشهر و حمل بار با وانت در اسلامشهر مثل وانت بار رباط کریم، چهاردانگه و واوان می‌توانید همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. ما آماده ارائه انواع خدمات وانت بار و ارسال کارگر اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل هست. برای آگاهی از قیمت وانت بار و کرایه اسباب کشی با وانت در منطقه اسلامشهر تهران با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره وانت بار منطقه

09125475471

09109918198

آموزش سئو با سیاوش پیری