باربری درون شهری یا باربری بین شهری چیست ؟

تعریف باربری بین شهری

باربری درون شهری که به آن باربری بین شهری آنلاین، باربری بین استانی، حمل بار بین شهری، حمل و نقل کالای برون شهری هم گفته می‌شود به جابجایی بار و اثاثیه و کالا بین دو شهر گفته می‌شود. باربری بین شهری معمولاً روی جاده صورت می‌گیرد به همین خاطر به آن حمل و نقل جاده ای کالا هم گفته می‌شود.

باربری بین شهری
باربری بین شهری

خدمات باربری بین شهری

پایانه باربری بین شهری و باربری خاور بین شهری ، حمل باربری بین شهری ، باربری شبانه روزی بین شهری ، از خدمات ما در استان تهران است . برای اطلاع از کرایه باربری بین شهری و باربری بین شهری نسیم شهر با شماره 09125475471 تماس بگیرید.

از معروف ترین باربری های بین شهری می توان به باربری بین شهری وطن ، باربری بین شهری شوش ، باربری بین شهری شهرری ،باربری بین شهری شهریار اشاره کرد.

اشاره کرد

باربری بین شهری خرده بار

باربری، موسسه یا شرکت حمل و نقل عناوینی هستند که برای مجموعه های مشغول در امر جا به جایی و حمل کالا مورد استفاده قرار می گیرند.

باربری بین شهری به مجموعه هایی گفته می شود که به ارسال بار از شهری به شهر دیگر مبادرت می کنند. با توجه به نوع مجوز شرکت های حمل ونقل، مبدا ارسال می تواند از یک نقطه و یا به صورت سراسری باشد.

مجوز شرکت اصفهان بار مربوط به ارسال بار از شهر تهران به سایر نقاط ایران می باشد.

تجار، بازرگانان، تولید کنندگان و هر صنف و مجموعه ای که به نحوی با مفهوم بار و کالا در ارتباط است برای جابه جایی آن و رساندن بار به مشتریان نیاز به خدمات حمل کالا دارد.

این خدمات که شامل هماهنگی برای بارگیری، ارسال و تحویل آن در شهرستان مقصد می باشد از جمله وظایف یک شرکت باربری است

.بار به معنی چیزی که توسط وسایل نقلیه جا به جا می شود می تواند در ابعاد و اوزان مختلف تحویل باربری شود. خیلی از کالاهای حجیم و یا سنگین که قابلیت حمل توسط روش های دیگر از جمله ارسال هوایی، ارسال توسط پست و … را ندارند

و یا صرفه اقتصادی برای جابه جایی آنها به روش های دیگر وجود ندارد می توانند توسط باربری ها حمل شوند.

هزینه حمل با مناسبترین کرایه و سهولت روند جا به جایی، باربری را از سایر روش های حمل متمایز می کند.

مجموعه باربری متشکل از مدیریت، متصدیان حمل بار، کارگران و ناوگان حمل بار در مبدا و مسئولین تخلیه بار در مقصد می باشد. متصدیان باربری وظیفه هماهنگی جهت ارسال بار را عهده دار هستند.

این هماهنگی ها شامل دریافت بار، انجام امور مربوط به بیمه، بارگیری و ارسال توسط ناوگان حمل و نقل از مبدا می باشند. 

تخلیه و ارسال بار به مشتری نهایی در مقصد نیز به عهده مسئول تخلیه بار در شهرستان است که زیر نظر متصدی و باربری فعالیت میکند.(منبع)

باربری بین شهری در تهران

فرق باربری شهری که به آن باربری درون شهری هم گفته می‌شود با باربری بین شهری ارزان در این است که اولاً باربری بین شهری به دقت و حساسیت بیشتری نیاز دارد

. چون راننده در جاده رانندگی می‌کند حتماً به تخصص بیشتر و بیمه بار نیاز هست.

و خودروی باربری باید دارای تجهیزات و سلامت کافی باشد. برعکس باربری شهری که نیاز به خودروی با کیفیت و رانندگی حرفه ای نیست.

آموزش سئو با سیاوش پیری