لیست باربری میدان حر + قیمت حمل اثاثیه

باربری میدان حر، اتوبار میدان حر و باربری میدان حر تهران از خدمات ما است. اگر به باربری در میدان حر، اتوبار در میدان حر، باربری تهران میدان حر، باربری حر، حمل بار میدان حر، اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل میدان حر و شماره باربری میدان حر نیاز دارید می‌توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

باربری میدان حر

09125475471

قیمت باربری میدان حر

قیمت باربری میدان حر و نرخ حمل بار در محدوده حر تهران برای انواع ماشین باربری به شرح جدول زیر است. توجه فرمایید هزینه باربری و حمل اثاثیه منزل در تهران دارای جزئیات بیشتری است که می‌توانید در لیست ما مشاهده کنید.

هزینه باربری میدان حر

کرایه خاور برای سه ساعت۴۸۰ هزارتومان
کرایه نیسان برای دو ساعت۲۵۰ هزارتومان
کرایه وانت برای دو ساعت۲۰۰ هزارتومان
دستمزد کارگر برای سه ساعت۱۱۰ هزارتومان

باربری میدان حر

میدان حر کجاست؟

میدان حُر یکی از میدانهای مرکزی تهران است. این میدان در چهارراه خیابان کارگر با خیابان سپه جای گرفته‌است. (منبع) میدان حر که در قدیم باغ شاه نامیده میشد از نقطه نظر موقعیت مکانی میدان حر در تقاطع خیابان کارگر جنوبی با خیابان امام خمینی واقع شده است و همانطور که از نامش پیداست یکی از محله های قدیمی شهر تهران محسوب میشود. دسترسی فوق العاده به خیابانهای اصلی شهر از جمله خیابان امام خمینی، خیابان جمهوری، انقلاب و آزادی و بزرگراه نواب از سمت غرب از جمله مزیتهای محله میدان حر است. (منبع)

375px 1396030914591513911029884 میدان حر
میدان حر

نقشه حر

سفارش باربری میدان حر

برای سفارش باربری میدان حر، حمل اثاثیه منزل میدان حر و باربری محله حر با انواع ماشین وانت، نیسان، کامیونت،‌ خاور و کامیون می‌توانید همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. شرکت باربری پرند بارا آماده ارائه خدمات متنوع باربری و جابجایی در محدوده حر، ارسال کارگر اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل است. برای آگاهی از قیمت دقیق باربری و اسباب کشی در میدان حر تهران با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره باربری میدان حر

آموزش سئو با سیاوش پیری