باربری گلستان رباط کریم | باربری گلستان اسلامشهر

باربری گلستان رباط کریم و باربری گلستان اسلامشهر از خدماتی است که ما در باربری رباط کریم انجام می دهیم و همچنین از زیر دسته خدمات باربری اسلامشهر است.

باربری گلستان بهارستان از جمله خدمات باربری در شهر بهارستان تهران می باشد. برای باربری گلستان اسلامشهر، و حمل اثاثیه منزل در گلستان اسلامشهر ، رباط کریم یا شهرستان بهارستان استفاده کنید.

باربری گلستان رباط کریم
باربری گلستان رباط کریم

قیمت باربری گلستان اسلامشهر (رباط کریم)

قیمت ورودی گلستان اسلامشهر (رباط کریم) برای انواع خودرو و هزینه های بهره برداری به شرح زیر است:

هزینه خاور تا دو ساعت: 500000 هزار تومان

هزینه نیسان تا دو ساعت : 350000 هزار تومان

هزینه وانت تا دو ساعت: 250000هزار تومان

دستمزد کارگر تا سه ساعت : 250000 هزار تومان

هزینه حمل ساید بای ساید و یخچال و کمد و بوفه طبقه ای : 50 هزار تومان

هزینه باربری در گلستان رباط کریم

هزینه ها و تعرفه ها به صورتی است که ما در تغییر آنها دخیل نیستم و دسترسی به آنها نداریم چون اتحادیه باربری پرند ما را مجبور به پیروی از قانون اتحادیه کرده است.

قیمت وانت بار گلستان چند است؟

اگر بار شما سبک و تا وزن 500 کیلو است شما می توانید از وانت پیکان برای حمل بار تان استفاده کنید و مبلغ آن در داخل گلستان اسلامشهر تا دو ساعت 200 تومن است.

قیمت نیسان بار چند است؟

بسته به وزن و حجیم بودن کالای شما یا نوع بارتان تا وزن 1.5 تن نیسان برای بار های اثاثیه منزل مناسب است اما در صورتی که بار شما شرکتی یا تجاری است باید به صورت توافقی صورت گیرد و هزینه نیسان بار تا دو ساعت 300 تومن است.

هزینه خاور چگونه است؟

خاور به دلیل داشتن کانتین بزرگ و پتو مناسب برای حمل کل اثاثیه منزل است قیمت خاور تا سه ساعت بوده و مبلغ آن 450 هزار تومن است و در صورتی هر یکه از ماشین های ما راانتخاب کنید فقط برای یک مسیر و تا ساعت معین است .

در صورت در خواست کارگر مبلغ در جدول آمده است

کارگر تا طبقه دومتا سه ساعت 160 هزار تومن
کارگر تا طبقه چهارم تا سه ساعت 180 هزار تومن
کارگر بیشتر از طبقه پنجمتوافقی

گلستان رباط کریم کجاست ؟

گلِستان، مرکز بخش گلستان در شهرستان بهارستان از توابع استان تهران است.[۲] شهر گلستان در جنوب غرب استان تهران و در فاصلهٔ ۲۴ کیلومتری از شهر تهران قرار دارد از محلات مهم آن می‌توان به شهرک سبزدشت اشاره کرد. گلستان از شرق به شهرستان اسلامشهر، غرب به رباط کریم محدود می‌شود.

یکی از مشکلات بزرگ این شهر نبود کمربندی حمل نقل برای عبور ماشین‌های سنگین است که ترافیک زیادی در مسیر جاده قدیم ساوه ایجاد می‌کند.( منبع )

آموزش سئو با سیاوش پیری