باربری پیکان شهر

باربری پیکان شهر و اتوبار پیکان شهر ، باربری پیکانشهر ، اتوبار پیکانشهر از خدمات باربری در پیکان شهر تهران هست. برای باربری پیکان شهر ، باربری پیکان شهر در تهران، باربری در پیکان شهر، حمل اثاثیه منزل پیکان شهر  می‌توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

 

شماره باربری پیکان شهر

09125475471

09109918198

 

هزینه باربری پیکان شهر

قیمت باربری پیکان شهر و نرخ حمل بار در محدوده پیکان شهر و مناطق اطراف برای انواع ماشین باربری برای سال ۱۴۰۱ به شرح جدول زیر است. باربری و اسباب کشی در اسلامشهر دارای جزئیات زیادی هست که می‌توانید در نرخ حمل اثاثیه منزل تهران مشاهده کنید.

 

قیمت باربری پیکان شهر

کرایه خاور برای سه ساعت 💲
800 هزارتومان
کرایه نیسان برای دو ساغت 550 هزارتومان
کرایه وانت برای دو ساعت☎️ 500 هزارتومان
هزینه کارگر برای سه ساعت 🔸 250 هزارتومان
باربری پیکان شهر

ارسال بار از پیکان شهر به تمام شهرستان ها

باربری از پیکان شهر به اصفهان
باربری از پیکان شهر  به شیراز
باربری از پیکان شهر  به چابهار
باربری از پیکان شهر  به رشت
باربری از پیکان شهر  به کرمان
باربری از پیکان شهر  به مشهد
باربری از پیکان شهر  به تبریز
باربری از پیکان شهر  به کیش

وانت بار پیکان شهر

اگر قصد دارید بار خود را با وانت پیکان شهر جابه حا کنید شما می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید . ظرفیت وانت فقط تا 500 کیلو می باشد و بیشتر از آن مجاز به بارگیری نمی باشد.

نیسان بار پیکان شهر

یکی از خدمات اصلی ما نیسان بار پیکانشهر می باشد که کار شما را بسیار سریع و راحت کرده برای حمل بار های مثل بار های جمع و جور اثاثیه منزل و لوازم خانگی یا جهزیه عروس و مبلمان و اداری و یا گاهی اوقات به دلیل تنگ بودن گوچه ها شما مجبور هستید از نیسان استفاده کنید

شما همشهریان عزیز می توانید با یک تماس از خدمات نیسان بار بهرمند شوید در ضمن پرسنل ما بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره دهی می باشند حتی روز های تعطیل

خاور بار پیکان شهر

در حمل و نقل های درون شهری و برون شهری خاور یکی از ماشین های پر استفاده می باشد . در صورتی که شما می خواهید اسباب کشی خود را با خاور بار پیکان شهر انجام دهید می توانید از مشاورین ما در خواست خاور کنید و از تمامی خدمات حرفه ای ما بهرمند شوید.

تعرفه بسته بندی در پیکان شهر تهران

نحوه محاسبه بسته بندی نسبت به لوازم های استفاده شده در کار می باشد و قیمت کارگران برحسب ساعت می باشند به دلیل بالا رفتن ناگهانی قیمت های لوازم بسته بندی نمی توانیم قیمت ثابت بگذاریم و برای اینکه شما از قیمت روز باربری پیکان شهر مطلع شوید می توانید با مشاورین تماس حاصل کنید .

لیست اتوبار پیکان شهر

لیست باربری های پیکان شهر که از اتحادیه باربری تهران مجوز فعالیت دارند در جدول زیر آمده است. توجه فرمایید باربری های عضو اتحادیه موظف به رعایت نرخ اتحادیه هستند.

پیکان شهر کجاست ؟

پیکان‌شهر نام شهرکی است که در شهرک سروآزاد واقع شده‌است.

پیکان‌شهر در محدوده جنوبی منطقه و مسیر دسترسی به این شهرک از طریق پارک جنگلی چیتگر واقع شده و دارای مراکز خرید و فضای سبز شهری مطلوبی است.(منبع)

آموزش سئو با سیاوش پیری