باربری خزانه بخارایی

باربری خزانه، اتوبار خزانه و باربری خزانه بخارایی تهران از خدمات باربری جنوب تهران است. اگر به باربری در خزانه، اتوبار در خزانه، باربری در خزانه بخارایی، حمل بار خزانه تهران، حمل اثاثیه منزل خزانه بخارایی و شماره باربری خزانه نیاز دارید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

باربری خزانه بخارایی

09125475471

09109918198

باربری خزانه

 

خزانه بخارایی کجاست ؟

محله خزانه بخارایی از محله های قدیمی تهران به شمار می رود که در منطقه ی 16 واقع شده است.

این محله که بخشی از هویت تهران قدیم را با چهره ی رنجور و زحمت کشیده ی قشر کارگر، تشکیل می دهد با وجود قابلیت رشد بسیار اما همچنان در شرایط قبلی و نا به سامان خود باقی مانده است.

از ابتدا، این محله در مجاورت دیوارهای آجری بلندی که برای دروازه ی شهر تهران می ساختند، قرار داشت و به همین علت کوره های آجرپزی زیادی را در خود جای داده بود.

اما با گسترش شهر و پیشروی مرزهای قدیمی، حالا خزانه بخارایی در خود شهر تهران و حدودا نزدیک به مرکز آن واقع شده است.

نام اولیه ی این محله، فرح آباد بود که بعدها نام فامیلی مهدی و عباس خزانه که از مالکین اصلی این اراضی بودند، روی آن قرار گرفت.

ساکنین محله خزانه بخارایی را، از گذشته تاکنون قشر ضعیف تر جامعه به لحاظ اقتصادی تشکیل می دهد و با وجود یک سری از بازسازی های شهرداری مانند تبدیل گود حسین تفتی به پارک شهدا، باز هم بسیاری از فعالیت هایی که می تواند به سبب وجود کارخانه های قدیمی در این محله و قشر زحمتکش خود داشته باشد، از آن محروم شده است.

به هر سبب محله خزانه بخارایی در جنوب تهران، از بخش های شهر است که مردمان کوشا و زحمتکشی را در خود جای داده است و ستاره های بزرگی را با وجود محدودیت هایش به جامعه تحویل داده است.(منبع )

باربری خزانه تهران
آموزش سئو با سیاوش پیری