اتوبار تهران | حمل اثاثیه در تهران

اتوبار، اتوبار تهران، اتوبار در تهران، اتوباربری، باربری اتوبار تهران و اتوبار باربری از خدمات باربری باراست در زمینه باربری تهران و حمل اثاثیه منزل است. اتوبار تهران در سامانه باربری تهران تمامی نواحی اتوبار غرب تهران، اتوبار جنوب تهران ، اتوبار شرق تهران و اتوبار شمال تهران و باربری پرند را پوشش می‌دهد. اگر به اتوبار، اتوبار تهران نیاز دارید یا در صورت استفاده از خدمات اتوبار و حمل اثاثیه منزل می توانید با یک اتوبار تهران ارزان، اسباب کشی خود را انجام دهید.

اتوبار تهران
اتوبار تهران

اتوبار چیست؟

اتوبار به شرکتی گفته می‌شود که کار باربری تهران به شهرستان انجام می‌دهد. اتوبار برای شما ماشین نیسان و خاور و کارگر اسباب کشی ارسال می‌کند. اگر بخواهید برای شما وسایتان را بسته بندی هم می‌کنند. شرکت‌های اتوبار معمولاً چند کارگر و چند نیسان و خاور دارند. در هر محله تهران معمولاً یک یا دو اتوبار هست که مجوز فعالیت از صنف خود را دارند. به اتوبار، باربری هم گفته می‌شود. فرق اتوبار و باربری این است که اتوبار ماشین سنگین مثل کامیون ده چرخ یا تریلی ندارد. از طرفی باربری صلاحیت صدور اسناد حمل بین شهری را دارد. معمولاً باربری های صلاحیت دار بین شهری در پایانه مستقر هستند ولی اتوبار در سطح شهر پراکنده هستند.

قیمت اتوبار تهران

قیمت اتوبار تهران و قیمت اتوبار اسباب کشی به شرح زیر است. برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد نرخ هزینه اتوبار تهران و کرایه ماشین و دستمزد کارگر باربری به باربری حسن آباد فشافویه مراجعه کنید.

قیمت اتوبار تهران بر دو ساعت با ماشین وانت یا نیسان: 400 و 500هزارتومان

قیمت اتوبار تهران برای سه ساعت با ماشین خاور: 800 هزارتومان

ارزانترین اتوبار تهران

هزینه یک اسباب کشی در تهران در سال 1401 چیزی بین 1 تا 1.5 میلیون تومان هست. این قیمت مطابق با نرخ اتحادیه اتوبار تهران هست. قیمت باربری در شرکت باراست هم همین قیمت است و می‌توانیم ادعا کنیم یکی از ارزانترین اتوبارهای تهران هستیم. البته شما می‌توانید برای مقایسه قیمت و پیدا کردن ارزانترین اتوبار تهران از شرکت‌های دیگر مثل ظریف بار، اسنپ بار، ساقدوس بار، باربری بارکو، اتوبار مالک اشتر شهرری، پایانه باربری نسیم شهر، پایانه نیسان باقرشهر و مراکز دیگر استعلام قیمت کنید. برای استفاده از اتوبار ارزان در سعادت آباد، مشیریه، منیریه، تهرانپارس و اتوبار تهران به شهرستان کافیست با شماره زیر تماس بگیرید.

باربری شهری چیست؟

به طور کلی دو نوع باربری در سطح شهر وجود دارد. یکی باربری شهری (in-town) و یکی باربری بین شهری (intercity). به باربری شهری، باربری داخل شهری یا درون شهری یا اتوبار هم گفته می‌شود. باربری برون شهری یا باربری بین استانی یا باربری بین استانها نام دیگر باربری بین شهری هست.

اتوبار تهران به شهرستان
اتوبار تهران به شهرستان

اتوبار تهران به شهرستان

هر چند ماه یکبار قیمت باربری اثاث منزل با توجه به نرخ اتحادیه باربری تعیین می‌شود. اگر به اتوبار تهران به شهرستان و قیمت حمل بار و اثاثیه منزل بین شهری نیاز دارید در مطلب باربری تهران به رودسر به نرخ باربری نیسان و قیمت اتوبار اسباب کشی بین شهری اشاره شده است.برای رزرو و سفارش آنلاین حمل بار تهران، اتوبار تهران و باربری تهران کافی است با شماره زیر تماس بگیرید تا همکاران ما در باراست شما را راهنمایی کنند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از استعلام قیمت از شرکتهای باربری مطلب زیر را بخوانید.

حمل اثاثیه در اتوبار تهران

باربری‌های شهری آندسته از باربری‌هایی هستند که روی خودروی باربری علامت و نشان شرکت آمده است و در محدوده استان تهران فعالیت می‌کنند. و تحت نظر اتحادیه حمل کالای شهری تهران هستند . مثلاً شرکت ظریف بار یک باربری شهری هست که اسم برند خود را روی ماشین‌های نقاشی کرده است. در کنار شرکت‌های باربری شهری؛ شرکت‌های باربری بین شهری هستند. عمده این شرکت‌ها در جنوب تهران و باربری نسیم شهر قرار دارند. برخلاف باربری‌های شهری که در سراسر شهر و محلات مختلف پراکنده شده‌اند. فرق باربری شهری و باربری بین شهری این است که ماشین‌های دارای تابلو نمی‌توانند وارد جاده شوند و برای حمل بار بین شهری باید از شرکت‌های مستقر در پایانه باربری بین شهری استفاده کرد. در یک تقسیم بندی دیگر شرکت های باربری بین شهری براساس محموله ای که جابجا می‌کنند به شرکت های باربری بین شهری حمل کالا (اثاثیه منزل، بسته پستی، خرده بار)، حمل سیمان، حمل مواد نفتی، حمل محموله‌های خطرناک (مواد ناریه)، پخش دارو، پخش مواد غذایی و بهداشتی، حمل و نقل ترکیبی و حمل محموله‌های فوق سنگین تقسیم می‌شوند.

ارزان ترین اتوبار تهران
ارزان ترین اتوبار تهران

توصیه‌های مربوط به اتوبار

توصیه های مربوط به قبل از اسباب کشی: 

1- قبل از اینکه هر وسیله‌ای را داخل کارتن مخصوص به خود قرار دهید آن را تمیز کنید و از تمیز بودن جعبه ای که میخواهید وسیله را داخل آن قرار دهید اطمینان حاصل کنید تا لوازم تان کثیف نشوند.

2- وسایل مرتبط به هر اتاق را در یک جعبه قرار دهید. به طور مثال لوازم مربوط به آشپزخانه را مجزا از لوازم اتاق خواب بسته بندی کنید.

3- برای نحوه بسته بندی وسایل شکستنی برای اسباب کشی توصیه می‌شود لوازم آشپزخانه را به دو دسته شکستنی‌ها و غیر شکستنی تفکیک کنید. لوازم شکستنی را در جعبه‌ای مجزا از بقیه لوازم بسته بندی کنید و روی آن برچسب شکستنی بزنید.

4- روی تمام جعبه ها محتویات داخل آنها را به وسیله ماژیک یادداشت کنید. این کار باعث می‌شود که روز اسباب کشی سردرگم نشوید و بدانید که چه وسیله‌ای داخل جعبه گذاشته شده و چگونه باید جعبه را حمل کرد.

5- یک هفته مانده به جابجایی مصرف مواد غذایی و غذاهایی را که زود فاسد می شوند و ماندگاری کمتری دارند، در الویت قرار دهید.

6- اگر تصمیم دارید اشیایی را بفروشید یا دور بریزید، این کار را انجام دهید تا بیخود جلوی دست و پای شما را نگیرند.

7- اگر کف خانه جدیدتان با موکت پوشیده شده است، روی سطح موکت را پلاستیکی ضخیم و بزرگ پهن کنید تا به هنگام اسباب کشی و جابه جایی کثیف نشود.

8- از فرش‌ها و مبل‌های خود محافظت و نگهداری کنید تا مجبور نشوید هزینه اضافی برای شستشوی آنها بپردازید. می‌توانید فرش‌ها را در یک پارچه تمیز لوله کنید تا از آلودگی در امان بمانند.

توصیه های مربوط به بعد از اسباب کشی

1- بعد از باز کردن هر جعبه در مقصد، کارتن خالی را در انبار نگهداری کنید تا در اسباب کشی بعدی بتوانید از آن مجددا استفاده کنید. می‌توانید برای صرفه جویی در فضای انبار، کارتن‌ها را از قسمت‌های برش خرده باز کنید و بر روی یکدیگر قرار دهید. نگهداری این کارتن‌ها مزیت دیگری نیز دارد. بعضی اوقات برچسب ضمانت نامه کالا بر روی جعبه مخصوصش درج شده است.

2- کلیه اسباب و اثاثیه خانه، حتی لوازمی که در محل قبلی همواره در جعبه های مخصوص بسته بندی بوده اند را باز کرده و پس از تمیز کردن و زدودن خاک و غبار و بازدید آنها به لحاظ وجود حشراتی مانند سوسک و غیره به طور مجدد بسته بندی کرده و به محل جدید حمل کنید. زیرا ممکن است در غیر این صورت، با همه تمهیداتی که برای مبارزه با حشرات در خانه جدید اندیشیده اید، حشرات و یا تخم آنها را از طریق وسایل به این محل منتقل کنید.

توصیه های مربوط به زمان اسباب کشی

هر ساله با فرا رسیدن تابستان خانواده های زیادی به خانه جدید جابجا میشوند اما همیشه این جابجایی بزرگ ترین دغدغه زندگی آنها است. نوع چیدمان بار اسباب کشی از اهمیت زیادی برخوردار است پس باید به آن توجه ویژه ایی داشته باشیم .

در اسباب کشی منزل باید ازکارتن های محکم وقابل اطمینان برای بسته بندی استفاده کرد و بارچین باید آن ها را به ترتیب سنگینی و نوع کارتن تا ارتفاع معین بچیند تا وسایل حساس آسیبی نبیند.

1- وسایل مورد نیاز برای بسته‌بندی مانند کارتن های مناسب جهت بسته بندی، نایلون های حباب داربه منظورضربه گیری ، چسب وماژیک به منظور تفکیک ملزومات در زمان بازکردن اجناس تهیه کنید.

سامانه اتوبار تهران خدمات مربوط به بسته بندی تخصصی لوازم منزل را انجام می دهد. اگر قصد دارید خودتان بسته بندی لوازم منزل را انجام دهید در مقاله زیر نحوه بسته بندی لوازم مختلف منزل مانند مبلمان، ظروف، لوازم برقی، لباسها و …  توضیح داده شده است. بهترن نحوه بسته بندی لوازم منزل چیست؟

2- برای حمل وسایل سنگین از قبیل گاوصندوق ، پیانو، تردمیل و…  نیاز به کارگرانی با تجربه و با سابقه دارد بنابراین از شرکت باربری بخواهید آنها را با ازمینان حمل کنند. سامانه باربری باراست دارای کارگران ماهر و آموزش دیده است.

3- بیمه کردن وسایل خود را فراموش نکنید. سامانه باربری باراست تمامی وسایل منزل شما را بیمه می کند.  برای اطلاع از جزییات مربوط به بیمه باربری میتوانید به مطلبی که در همین خصوص نوشته شده مراجعه کنید.

سوالات متداول اسباب کشی

نکات مهم چینش وسایل در ماشین های اتوبار تهران چیست؟

جعبه‌ها را تا سقف ماشین نچینید.
همیشه طوری جعبه‌ها را جایگذاری کنید که بتوانید به آسانی آن‌ها را بردارید و انتقال دهید.
همیشه مقداری فضای خالی در ماشین باقی بگذارید تا بتوانید به هنگام تخلیه بار به راحتی اسباب را جا‌به‌جا کنید.
به هنگام قرار دادن لوازم در ماشین اتوبار تهران به ترتیب قرار گیری آنها از بزرگ به کوچک توجه کنید.
هیچ گاه جعبه‌های بزرگ را جلوی دست و پا قرار ندهید. چون در این صورت نمی‌توانید جعبه‌های کوچک را در قسمت عقب ماشین جاسازی کنید.
به طور مثال لوازمی مانند یخچال و اجاق گاز را ابتدا در ماشین قرار دهید و سپس وسایل کوچکتر را بچینید.

نحوه بسته بندی پیانو برای تحویل به اتوبار چگونه است؟

بسته بندی پیانو

تمام بدنه ساز را با پوشال‌های کاغذی بپوشانید تا ضد ضربه شود.
سپس آن را درون جعبه مخصوص خود قرار دهید و بعد از آن دوباره درون جعبه بزرگتری که برای حمل بار تدارک دیده‌اید قرار دهید.
در مورد سازهایی که سیم دارند مانند تار و یا گیتار، توصیه می‌کنیم حتما سیم‌های آن را قبل از قرار دادن در جعبه شل کنید تا در طول مسیر آسیب نبینند.
بر روی جعبه‌ای که ساز درونش قرار دارد برچسب مخصوص شکستنی بچسبانید تا در هنگام حمل و نقل با احتیاط بیشتری حمل شود.

برای تحویل یخچال به اتوبار تهران چه اقداماتی لازم است؟

بسته بندی یخچال

بعد از خالی کردن درون یخچال نوبت به برداشتن قفسه‌های درون یخچال می‌رسد.
تمام قفسه‌های یخچال را جدا کنید و هر کدام را جداگانه داخل حوله و یا پارچه نرم و ضخیمی بپیچید. با این کار آنها را در مقابل ضربه‌های احتمالی حفظ می‌کنید.
اگر یخچال شما ساید بای ساید است قسمت یخ ساز را از درون یخچال جدا کنید و تمام یخ‌های تولید شده را از درون یخ ساز خالی کنید. همچنین مطمئن شوید که تصفیه کننده آب به شیر آب وصل نباشد.
اگر یخچال شما برفک زده است بهتر است برفک آن را آب کنید. آب شدن برفک یخچال زمان‌بر است. پس بهتر است کمی زودتر نسبت به انجام این کار اقدام کنید. 

برای تحویل لباسشویی به اتوبار تهران چه اقداماتی لازم است؟

اتوبار تهران

یک مرتبه ماشین لباسشویی را بدون هیچ لباسی در روشن کنید و اجازه دهید که فرایند شستشو به طور کامل بدون هیچ نوع مواد شوینده‌ای انجام شود. این کار به تمیز شدن مخزن دستگاه شما کمک می‌کند.
بعد از اتمام فرایند شستشو در ماشین را به طور کامل باز کنید و اجازه دهید که جریان هوا داخل محفظه شود و آن را کاملا خشک کند. آب درون مخزن دستگاه را به طور کامل خالی کنید.
شیر فلکه آب سرد و گرم را که در پشت ماشین قرار دارد در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. این کار باعث تخلیه آب از مخزن دستگاه می‌شود.
ماشین لباسشویی را در روز اسباب کشی به وسیله پوشال‌های کاغذی و یا فوم‌های ضربه‌گیر کاملا بپوشانید تا در هنگام حمل بار دچار خراشیدگی و ضربه نشود.
برای حمل ماشین لباسشویی از چرخ‌های قرقره‌ای استفاده کنید تا راحت‌تر بتوانید آن را انتقال دهید.

آموزش سئو با سیاوش پیری