باربری شهرک نیرو هوایی

باربری شهرک نیرو هوایی، اتوبار شهرک نیرو هوایی و باربری شهرک  نیرو هوایی تهران از خدمات در غرب تهران است. باربری شهرک نیرو هوایی مناطق اطراف و باربری محدوده نیرو هوایی خدمات رسانی داریم. اگر قصد اسباب کشی در باربری شهرک نیرو هوایی را دارید یا برای حمل بار به شهرستان از مبدا شهرک نیرو هوایی آماده هستید، می‌توانید خاور و نیسان از باربری شهرک نیرو هوایی سفارش دهید. برای باربری در شهرک نیرو هوایی و اتوبار در شهرک نیرو هوایی کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تلفن باربری شهرک نیرو هوایی

09125475471

09109918198

باربری نیروی هوایی تهران

قیمت باربری شهرک نیرو هوایی

می‌توانید با یک باربری اطراف خود تماس بگیرید و استعلام قیمت باربری شهرک نیرو هوایی کنید. براساس نرخ اتحادیه باربری شهری به شرح زیر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد سایر هزینه های باربری می‌توانید به مطلب حمل بار در تهران و لیست کامل قیمت‌ها مراجعه کنید.

 

هزینه باربری شهرک نیرو هوایی

کرایه خاور برای سه ساعت 850 هزارتومان
کرایه نیسان برای دو ساعت 600 هزارتومان
کرایه وانت برای دو ساعت 500 هزارتومان
دستمزد کارگر برای سه ساعت 250 هزارتومان
هزینه جابجایی ساید برای هر طبقه 70 هزارتومان

لیست باربری های نیروی هوایی تهران

لیست باربری های نیروی هوایی در جدول زیر آمده است. از لیست اتوبارهای نیروی هوایی تهران برای انجام جابجایی و حمل اثاثیه منزل، ارسال خاور به همراه کارگر به درب منزل، بسته بندی وسایل منزل و حمل بار به شهرستان استفاده می‌شود.

 

لیست اتوبارهای نیروی هوایی 

کوروش بار در حال به روزرسانی  نیروی هوائی – خیابان اول
پیک اتحادیه 02177412774 نیروی هوائی، خیابان دوم، میدان مادر
نیرو هوائی 02177465511 نیروی هوائی ، خیابان مهرافروز  افضلی )
وثوق بار در حال به روزرسانی نیروی هوائی – خیابان هشتم  – خ احمدزاده
آسیا بار 02177582183 تهران نو – خ زاهد گیلانی – خیابان دماوند
پیروزی در حال به روزرسانی سیزده آبان، خیابان کریمشاهیان
پیک اتحادیه 02133081508  پرستار جنوبی، خیابان افراسیابی ،

شهرک نیروی هوایی کجاست ؟

نیروی هوایی نام یکی از محله‌های شهر تهران است. این محله در سمت شرق تهران قرار دارد و جزئی از منطقه ۱۳ شهرداری تهران به حساب می‌آید. این محله دارای چهارده خیابان اصلی است که از یکم تا چهاردهم نام‌گذاری شده‌اند این محله از جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به خیابان مهربار و بزرگراه شهید یاسینی، از شمال به پادگان نیروی هوایی و از غرب به خیابان دهقان محدود می‌شود. تراکم جمعیت بالا و کمبود فضای سبز و راه‌بندان نسبتاً سنگین محله، از معضلات این محله محسوب می‌شود.(منبع)

آموزش سئو با سیاوش پیری