باربری سه راه آدران

باربری سه راه ادران مجموعه ای از باربری های است که هم جزو باربری سه راهی آدران اسلامشهر ,باربری قلعه میر, باربری شهرک صنعتی  ریه و باربری بازار مبل امام رضا (ع) است همچنین به دلیل نزیکی به باربری نصیرشهر و باربری وهن آباد قادر به حمل اثاث است.

باربری سه راه آدران
باربری سه راه آدران

قیمت باربری سه راه آدران

قیمت باربری سه راه ادران و نرخ حمل بار تهران و مناطق اطراف برای انواع به شرح جدول زیر است. برای اطلاعات کافی در مورد کرایه باربری در سه راه آدران و هزینه حمل بار به شهرستان با وانت به جدول زیر مراجعه کنید.

هزینه اتوبار سه راه آدران

کرایه وانت پیکان برای دو ساعت🔸250 هزار تومان🔸
کرایه وانت نیسان برای دو ساعت🔸350 هزار تومان🔸
کرایه خاور برای سه ساعت🔸550 هزار تومان🔸
کرایه کامیون 🔸تماس بگیرید🔸
کرایه تریلی🔸تماس بگیرید🔸
دستمزد کارگر برای سه ساعت🔸250 هزار تومان🔸

همچنین سه راه آدران در نزیکی باربری رباط کریم ، باربری اسلامشهر نیز است اگر قصد دارید به این مکا ها نقل مکان کنید به این مطالب نیز نگاه کنید.

و اگر قصد دارید که ما اثاث منزل شما را در باربری سه راه ادران حمل کنیم می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید .

سفارش باربری سه راه آدران

باربری آدران در مناطق شهرک صنعتی که نیاز به حمل بار تجاری و شرکتی دارد فعالیت خودرا برای هرچه بهتر انجام دادن امور حمل و نقل انجام می دهد در شهرک صنعتی شور آباد که در سه راه آدران است خدمات برابری با سایر شهرک صنعتی پرند میدهد.

و با مظالب مرتبط که در ادامه مظلب شده اند مانند کرایه باربری شهرک صنعتی قلعه میر ،کرایه باربری شهرک صنعتی ریه و همچنین کرایه باربری بازار مبل امام رضا آشنا شوید و مطلع شوید که آگاه تر باشید.

باربری در سه راه آدران
باربری در سه راه آدران

باربری در سه راه آدران

باربری شهرک صنعتی ریه و باربری شهرک صنعتی زواره ای و باربری بازار مبل امام رضا و همچنین باربری سه راه آدران , باربری قلعه میر در هرکدام از استان های مربوطه خود بوده و در مکان معلوم و مشخص هستند.

در صورت هرگونه سوال یا انتقاد از باربری سه راه آدران یا اتوبار آدران و نیسان بار سه راه آدران دارید می توانید در قسمت نظرات پیام دهید یا به صفحه سوالات بروید و در آنجا پاسخ سوالات خود را بگیرید.

در می خواهید در باربری شهرک صنعتی قلعه میر یا باربری شهرک صنعتی ریه و باربری بازار مبل امام رضا جابجا شوید یا به شهرستان های استان های دیگر جابجا شوید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

هزینه باربری سه راه آدران

نوع ماشین قیمت داخلی تا سه ساعتقیمت شهرستان (توافقی)
وانت بار250 هزار تومن توافقی
نیسان بار400 هزار تومن توافقی
خاور بار500 هزار تومن توافقی
شماره تلفن باربری سه راه آدران

سه راه آدران کجاست ؟

آدران روستایی تاریخی با بافت معماری منحصر بفرد است. آدران سابقاً در قلعه ای با دیوارهای بلند قرار داشته‌است. این قلعه متأسفانه از بین رفته و فقط بخش کوچکی از دیوارهایش باقی‌مانده‌است. فضای درون قلعه شامل دو خیابان است که یکدیگر را قطع می‌کنند. خیابان اصلی روستا از محل این تقاطع به کوچه بالا و کوچه پایین تقسیم می‌شود. محلات خارج از قلعه را هم «بیرون دروازه» می‌گفتند. قلعه دارای دو دروازه چوبی بزرگ بود که اوایل انقلاب توسط مردم کنده شد. داخل قلعه قدیمی تمام کوچه‌ها قرینه و روبروی هم هستند.(منبع)

آموزش سئو با سیاوش پیری