نحوه بسته بندی یخچال برای اسباب کشی + آموزش بسته بندی یخچال

جابجایی یخچال ساید در اسباب کشی

جابجایی یخچال یا فریزر کار آسانی نیست. اگر به درستی آماده و بسته بندی نشده باشد، ممکن است یخچال شما آسیب ببیند. بنابراین، مهم است که وقتی به مکانی جدید می روید، یخچال خود را به شیوه ای مناسب و با نهایت دقت بسته بندی کنید. اگر هیچ ایده ای برای بسته بندی و جابجایی یخچال خود ندارید، در اینجا راهنمای بسته بندی یخچال است که به شما کمک می کند تا یخچال یا فریزر خود را بدون هیچ آسیبی بسته بندی و جابجا کنید.

وسایل بسته بندی و جابجایی را جمع آوری کنید

قبل از شروع بسته بندی یخچال باید آن را تمیز کنید تا بتوانید به راحتی اقلام شکننده یخچال را جداگانه بپیچید و بسته بندی کنید. بنابراین، همه چیزهایی را که برای تمیز کردن، بسته بندی و جابجایی یخچال خود نیاز دارید مانند:

  • تسمه های یا طناب قوی
  • تمیز کردن وسایل
  • ابزار
  • ورق های بسته بندی
  • پتوهای متحرک
  • نوارهای بسته بندی
  • قیچی
  • نشانگرها
نحوه بسته بندی یخچال برای اسباب کشی

درب یخچال را باز بگذارید

درهای یخچال فریزر شما باید در طول نگهداری باز بماند تا از ایجاد بوی بد جلوگیری شود. علاوه بر این، باید یخچال خود را در حالت عمودی در خود نگهداری کنید.

اگر چنانچه یخچال از درب ورودی عبور نکرد می توانید نحوه باز کردن درب یخچال را ببیند.

فیلم آموزش نحوه بسته بندی یخچال ساید

آموزش بسته بندی یخچال

اندازه‌گیری درب ورودی
 قبل از  بسته بندی یخچال ساید و جابجایی یخچال، اندازه‌گیری کنید و همچنین مکانی که در آن جابه‌جا می‌شود و مکانی که در حال حرکت هستید را اندازه بگیرید. از یک نوار اندازه گیری برای اندازه گیری ارتفاع، عرض و عمق یخچال و همچنین اندازه گیری ورودی یا درگاه استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا بدانید که آیا باید درها را بردارید یا می توانید یخچال را به طور معمول با جعبه جابجا کنید یا باید آن را جابجا کنید و در جای دیگری بسته بندی کنید که بتوانید به راحتی آن را جابجا کنید.

محتویات یخچال را خالی کنید
همانطور که می خواهید یخچال خود را بسته بندی و جابجا کنید، پس مطمئن شوید که چیزی داخل یخچال نباشد. شما باید همه چیز داخل یخچال از جمله موارد فریزر را بردارید. شما باید فاسد شدنی را بدهید و وسایلی را که با خود می برید بسته بندی کنید. وسایل یخ زده را با خود نبرید. اقلامی را که روی در یا بالای یخچال هستند بردارید.

یخچال را از برق بکشید
اجازه دهید یخچال یخ‌زدایی کند تا بتوانید آن را تمیز کنید. معمولاً یخ زدایی یخچال 6 تا 7 ساعت طول می کشد، بنابراین خوب است یخچال را از برق بکشید تا یک شب یخ ​​زدایی شود. این به شما زمان کافی را در صبح می دهد تا داخل را پاک کنید.

آنچه قابل جابجایی است
را بردارید، چه قفسه ها، قفسه ها یا سبد میوه، هر چیزی را که قابل جابجایی است بردارید. همه آنها را حذف کنید، به خصوص اگر وسایل شیشه ای وجود دارد. قفسه ها یا قفسه ها را با روکش های حباب دار یا پتوهای متحرک بپیچید تا از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید و آنها را جداگانه در جعبه متحرک قرار دهید. اگر می خواهید آنها را در یخچال نگهداری کنید، کشوها را محکم بچسبانید تا در حین حمل و نقل حرکت نکنند.

بسته بندی درب یخچال با چسب
 سیم را بپیچید و همچنین با استفاده از چسب در را محکم کنید. چسب محکمی بردارید تا درب یخچال را ببندید. اگر یخچال دودر دارید، هر دو در را با چسب به هم ببندید. می توانید از نوارهای بسته بندی نیز استفاده کنید، اما به یاد داشته باشید که در حین برداشتن نوار ممکن است رنگ یخچال آسیب ببیند. پس باید درب یخچال را همراه با طناب با طناب محکم ببندید.

کمک بخواهید
شما باید برای بلند کردن و جابجایی یخچال خود دست یاری داشته باشید زیرا یکی از سنگین ترین وسایل خانه است که در حین جابجایی بسته بندی و جابه جا می شود. بنابراین، برای جلوگیری از آسیب به کمر هنگام بلند کردن و جابجایی یخچال، همیشه خوب است که از اعضای خانواده یا هر دوستی برای جابجایی یخچال کمک بگیرید زیرا وزن آن بیش از 150 کیلو گرم است.

یخچال را جابه جا کنید
پس از بسته بندی و قرار دادن یخچال روی دالی متحرک، اکنون می توانید به راحتی یخچال را حرکت دهید تا آن را روی کامیون در حال حرکت قرار دهید.

اگر مراحل فوق را در بسته بندی یخچال انجام دهید، می توانید یخچال خود را با خیال راحت در خانه جدید خود بدون هیچ گونه آسیبی جابجا کنید. و اگر فکر می‌کنید نمی‌توانید از عهده چنین کارهای سختی برای بسته‌بندی و جابجایی یخچال خود برآیید، باید بسته‌بندان و جابجایی‌های حرفه‌ای را برای بسته‌بندی وسایل منزل خود استخدام کنید و تجربه جابجایی ایمن و بدون دردسر را برای شما فراهم کنند.

بسته بندی یخچال در کارخانه

آموزش بسته بندی یخچال
آموزش سئو با سیاوش پیری