اسباب کشی ارزان | اسباب کشی ارزان تهران

اسباب کشی ارزان، اسباب کشی ارزان تهران و اثاث کشی ارزان از خدمات باربری ارزان در سامانه باربری باراست است. اگر به دنبال خدمات اسباب کشی ارزان در تهران هستید، در ادامه نکاتی برای کاهش هزینه های اسباب کشی و اسباب کشی ارزان و مطمئن ارائه شده است. برای اسباب کشی ارزان با شماره های زیر تماس بگیرید.

5 نکته برای اسباب کشی ارزان در تهران

۱- استفاده از باربری های اتحادیه

برای اسباب کشی ارزان تهران از شرکت های اسباب کشی عضو اتحادیه استفاده کنید. چون آن‌ها موظف هستند که نرخ اتحادیه اسباب کشی  را رعایت کنند. نرخ اسباب کشی در تهران به شرح زیر است.

نرخ کرایه خاور برای سه ساعت: ۴۲۰ هزارتومان

نرخ کرایه نیسان برای دو ساعت: ۲۰۰ الی ۲۵۰۰ هزارتومان

نرخ کرایه وانت پیکان برای دو ساعت: ۱۶۰ هزارتومان

دستمزد کارگر برای سه ساعت: ۱۲۰ هزار تومان برای طبقات پایین الی ۱۷۰ هزارتومان برای طبقات بالا

هزینه بیمه: برای ۱۰۰ میلیون ارزش بار ۱۰۰ هزارتومان

انعام کارگر: نفری ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان.

2- بسته بندی را خودتان انجام بدهید

برای اسباب کشی ارزان و کاهش هزینه بسته بندی اسباب کشی بهتر هست که کار بسته بندی وسایل منزل را خودتان در خانه انجام دهید. بعضی خانوارها کار بسته بندی وسایل را به باربری ها می‌سپارند و این خود هزینه اسباب کشی را به شدت افزایش می‌دهد. هم اکنون هزینه بسته بندی وسایل منزل در تهران ۹۴۰ هزارتومان هست. پس اگر خودتان چسب، سلفون‌ و نایلون بسته بندی خریداری کنید و کار بسته بندی را خودتان در منزل انجام دهید حدود ۵۰ درصد در هزینه اسباب کشی صرفه جویی انجام خواهید داد.

اسباب کشی ارزان Image by Gerd Altmann from Pixabay

3- استفاده از پایانه باربری تهران

روش سوم برای اسباب کشی ارزان استفاده از پایانه های باربری است. اگر در تهران هستید می‌توانید به پایانه نیسان تهران در جنوب شهر زنگ بزنید و تقاضای نیسان کنید یا اگر به خاور اسباب کشی نیاز دارید با پایانه خاور تهران در شهرستان اسلامشهر تماس بگیرید. معمولاً قیمت های اعلامی توسط پایانه بسیار کمتر از باربری های سطح شهر است و با این کار شما یک اسباب کشی ارزان تجربه می‌کنید.

4- استفاده از اسنپ و باربری های آنلاین

 روش چهارم برای اسباب کشی ارزان در تهران استفاده از اسباب کشی آنلاین مثل اسنپ و الوپیک هست. در سال‌های اخیر با گسترش تکنولوژی شرکت‌های جدیدی ظاهر شده اند که به آ‌ن‌ها باربری آنلاین یا اینترنتی گفته می‌شود. از جمله اسنپ و الوپیک که خدمات وانت و نیسان آنلاین ارائه می‌کنند. به همین خاطر اگر وسایل شما در حد یک وانت پیکان یا نیسان هست می‌توانید اپلیکشین‌های باربری اسنپ و الوپیک استفاده کنید. کافی است در برنامه مورد نظر مبدا و مقصد خود را تعیین کنید معمولاً در چند دقیقه ماشین مورد نظر پیدا می‌شود. قیمت های این نرم افزارها بسیار کمتر از وانت بار و باربری های سطح شهر هست و شما می‌توانید با ۵۰ درصد صرفه جویی یک اسباب کشی ارزان در تهران را تجربه کنید.

5- استفاده از باربری های فورواردر 

روش آخر برای داشتن یک اسباب کشی ارزان در تهران استفاده از شرکت های واسطه ی باربری یا Broker یا Forwarder است. شرکت های Broker با چندین شرکت باربری قرارداد دارند و از بین آن ارزانترین شرکت اسباب کشی را برای شما پیدا می کنند.

سفارش اسباب کشی ارزان

اگر از پراکنده کاری و پیچیدگی کار اسباب کشی خسته شده اید و نیاز به یک خدمات کامل حمل اثاثیه منزل (از درخواست ماشین گرفته تا ارسال کارگر حرفه‌ای و ارزان، بسته بندی وسایل منزل، خدمات رزرو و مشاوره رایگان) دارید می‌توانید از استفاده کنید. در باربری باراست دقیقاً مطابق نرخ اتحادیه و بسیار ارزان است. شما می‌توانید با کمترین دغدغه خدمات کامل اسباب کشی شامل ارسال ماشین در کمترین زمان، ارسال نیروی انسانی اسباب کشی و بسته بندی و ارسال وسایل بسته بندی را تجربه کنید. برای تجربه یک اسباب کشی ارزان کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید تا راهنمایی لازم به شما داده شود

آموزش سئو با سیاوش پیری