باربری تهران به شهرستان

اگر قصد جابجایی به مکانی غیر از تهران را دارید می توانید روی ما حساب باز کنید.و برای اطلاع از اینکه نرخ کرایه حمل بار به شهرستان چگونه حساب می شود در ادامه توضیح خواهیم داد.

خدماتی که ما در باربری تهران به شهرستان قادر به اراعه آن هستیم عبارت است از:

باربری تهران به شیراز

باربری تهران به مشهد

باربری تهران به شمال

باربری تهران به همدان

باربری تهران به اصفهان

برای اطلاع دقیق از قیمت حمل اثاثیه منزل به شهرستان اینجا کلیک کنید.

شماره تلفن باربری تهران به شهرستان

0912-5475471

در قسمت پایین می توانید شاهد جدول یا لیست قیمت حمل مبلمان به شهرستان باشید.

لیست تمامی قیمت های حمل اثاثیه به شهرستان

جدول قیمت حمل اثاثیه در داخل شهر یا باربری بین شهری

(قیمت ها برحسب تومان است)

خاور مسقفنیسان بارمقصدمبدا
800500البرزتهران
22001000زنجانتهران
25002000همدانتهران
32002500اصفحانتهران
28002000شمالتهران
30002500مشهدتهران
33002800شیرازتهران

اگرشهر مقصد خود رانیافتید می توانید کلیک کنید تا تمامی استان ها و شهر های کشور ایران را بیابید.

اگر شما بار اداری یا شرکتی برای شهرستان ارسال می کنید باید حتما در نظر داشته باشید که چه نوع خاوری مد نظر شماست به عنوان مثال :اگر بار حجیم دارید یا ارتفاع آن زیاد است یا بار شما کم است می توانید از خاور های چادری یا به صورت روباز ما استفاده کنید و هنگام رزرو درخواست کنید تا در اسرع وقت ماشین آماده بارگیری شود.

باربری بارا یکی از چندین شرکتی است که قادر به حمل بار به شهرستان با خاور و نیسان بار است.در صورت نیاز اگر به هر صورت اثاثیه منزلتان را در داخل تهران جابجا کنید می توانید با یکی از شماره های زیر تماس حاصل پیدا کنید.

اتوبار تهران به شهرستان

02156791197

09125475471

اتوباربری تهران به شهرستان

تمامی نرخ ها و هزینه های اعلامی فقط برای کرایه ماشین های زکر شده است و در صورتی که نیاز به کارگر دارید تا بار را تخلیه یا یارگیری کند دستمزد و هزینه آن بطور جداگانه ای محاسبه خواهد شد.

بیمه باربری تهران به شهرستان

مبلغی که برای بیمه در نظر گرفته می شود به ازای هر یک میلیون معادل 1500 تومن است.بدین صورت که اگر شما اثاثیه دارید که ارزش مادی آن 100 میلیون است مبلغ کل بیمه شما 150 هزار تومن است.و بسته به اینکه شما چقدر می خواهید بار تان بیمه شود درخواست خواهید کرد تا همان مبلغ برای شما صادر خواهد شد.

در هنگام مهاجرت به شهرستان ها باید دقت داشته باشید که اگر از نیسان بار های ما استفاده می کنید ,هیچکدام دارای اتاق یا مسقف نیستند و به صورت روباز بوده و در صورت لزوم چادر می کشند.

در صورتی که در طول مسیر توقف یا بارگیری مجدد از محل های دیگر داشته باشید قطعا هزینه آن افزایش خواهد یافت و آن را به باربری بارا اطلاع دهید تا قیمت دقیق آن محاسبه گردد تا مطلع شوید.

اگر رانندگان ما از شما درخواست هرگونه هزینه اضافی کردند سریعا با ما تماس بگیرید تا پیگیری شود برای زمانی که به شهرستان با ارسال می کنید باید از 24 ساعت قبل با ما در تماس باشید تا ماشین را رزرو کنیم و برای شما ارسال کنیم.

اگر بار شما خیلی کم بود یا وزن آن زیر 100 کیلو بود می توانید به پایانه مسافربری رفته و با هزینه خیلی کمتر وسایل خود را به شهرستان ها ارسال کنید.

حمل مبل به شهرستان

در اکثر شهرستان ها کارگاه مبل فروشی یا فروشگاهی برای فروش مبل ندارند و از شهرستان برای خرید مبل به تهران یا کرج می آیند و اقدام به خرید مبل می کنند.

اگر از نحوه خرید مبل یا نکات خرید مبل اطلاع دقیق ندارید می توانید برروی آن کلیک کرده تا به صفحه آموزشی ما مراجعه کنید.