باربری و اتوبار رباط کریم|باربری رباط کریم بهترین باربری در منطقه

باربری رباط کریم|اتوبار رباط کریم

باربری رباط کریم

خدماتی که ما در باربری رباط کریم اراعه می دهیم با تمامی اتوبار های شهر رباط کریم قابل مقایه نیست.زیرا سعی می کنیم با اجرای دقیق و سریع و بدون هیچگونه خسارتی به اموال عزیز مشتریان این کار را انجام خواهیم داد. همه مشتریان باربری در تلاش اند که اثاث آنها سریع جابجا شود و کارگران سریع و راننده ها به نحو احسن بارچینی و اثاث را حمل کنند ما علاوه بر فعالیت های زکر شده سایر فعالیت های زیر را انجام می دهیم تا مشتریان در رفاه اثاث جابجا کنند.

باربری رباط کریم|اتوبار رباط کریم

اتوبار رباط کریم

1- بیمه اثاث کشی ما با صدور بارنامه و بیمه نامه دولتی از مقدار زیادی از استرس مشتریان را کاهش می دهیم , 2- بسته بندی کلیه اثاث اداری و مبلمان ما با تجهیزاتی که داریم قادر به بسته بندی وسایل شما هستیم و همچنین از کارتن های ضخیم و روزنامه و نوار چسب ویژه برای بسته بندی استفاده می کنیم. خدمات شبانه روزی ما بصورت 24 ساعته و شبانه روزی برای خدمات رسانی به همو طنان عزیزی در تلاشیم .

کارگر باربری در رباط کریم

یکی از مهمترین ارکان باربری , کارگر باربری است چون وظیفه حمل اثاث در طبقات را برعهده دارد.و همچنین در مواقعی که لازم باشد یا در درخواست مشتری بار چینی نیز می کند. ما در تمام فصول تخفیفاتی را در نطر می گیریم تا مشتریان از آن بهره مند شوند و از هزینه کلی آنها کاهش یابد.

وانت بار رباط کریم

چگونه بسته بندی کنیم؟ به روش صحیح بسته بندی کنید قبل از انجام بسته بندی اثاث منزل خود باید توجه داشته باشید که اگر خودتان بسته بندی می کنید,باید تمام مسولیت های بسته منزل تان بر عهده بگیرید. مطمعا برای انجام صحیح هرکاری با برای زمان وانرژِی صرف کنید.اما انجام این کار می تواند ازلحاظ اقتصادی به نفع خودتان باشد. اما وقتی ازیک بسته بنداستفاده می کنید مطمعن باشید که بسته بندها باداشتن سابقه وتجربه لازم همان کاررابرای انجام خواهندداد.
 • دستورالعمل های بسته بندی
اگر تصمیم دارید خودتان بسته بندی کنید,باید از روز قبل همه ی وسایل رابه درستی بسته بندی کنیدو فقط آماده بارگیری اثاث تان باشید. اگر در بسته بندی وسایل شک دارید که درست بسته بندی کرده اید یانه از کارشناسان ما بپرسید.
 • چه وسایلی رابسته بندی کنیم؟
بدیهی است که همه چیز در جای انجام نخواهد گرفت. به عنوان مثال:مبلمان یا لوازم اصلی توسط کارگران انجام و بارگیری می شوند. اما مواردی نیز وجود دارد که نیاز به جداسازی یا بسته بندی دارند,مانند :لوستر ها,تخت خواب ها و….
 • جعبه بسته بندی
یکی از موارد قدیمی که در بسته بندی وجود دارد کارتن بسته است.کارتن ها دارای ابعاد متنوعی هستند که برحسب وسایل شما کاربرد دارند
 • لوازم بسته بندی
روزنامه:برای جلوگیری از شکستن لوازم شکستنی و ظروف. سلفون حبابدار: برای جلوگیری از خراشیدگی یا شکستن وسایلی مانند:یخچال,لباسشویی. کاغز کوچک یا ماجیک:یکی از بهترین وسایل در بسته بندی است که برروی کارتن ها می توان نوشت تاپس از حمل اثاث کارتن هارابه راحتی پیداکرد.

4 دیدگاه برای “باربری و اتوبار رباط کریم|باربری رباط کریم بهترین باربری در منطقه

 1. محمد منافی گفته:

  سلام یه بار داشتم از رباط کریم به شهریار
  هم هزینه خاور و می خواستم و هم هزینه ی کارگر
  در ضمن یه دونه یخچال ساید دارم
  طبقه همکف به دومه

 2. admin گفته:

  سلام هزینه خاور تا سه ساعت 450 هزار تومن و هزینه کارگر نفری تا سه ساعت 160 هزار تومن و هزینه ساید تون هم طبقه ای 45 هزار تومن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *